Як фарбувати залізо


Залізні огорожі, ліжка та інші предмети можуть служити століттями, якщо їм забезпечена достатня захист від впливу вологи. Від дощу, снігу і вогкості вони швидко покриваються іржею. Щоб цього не сталося, необхідно невпинно дбати про стан барвистого покриття виготовлених із заліза речей. Вологість - найлютіший ворог заліза. Шар фарби сприяє його збереження. Якщо, звичайно, до складу барвника включені компоненти, що оберігають від іржі.

1.


Починайте роботу з чищення заіржавілий ділянок за допомогою щітки зі сталевою щетиною. Рухаючи щіткою туди-сюди, отскребая якомога більше іржі.

2.


Витріть залишки іржу за допомогою грубого металевого рашпіля. Однак це можливо тільки на плоских ділянках. Закруглені місця вимагають шліфування із застосуванням грубозернистою наждачного паперу. Зітріть пил і тирсу дрантям.

3.

Одягніть захисну маску і окуляри. Обприскайте поверхню заліза фосфорною кислотою. Під впливом цього засобу непомічена або недоступна для чищення іржа перетвориться на кірку фосфату заліза. Залиште кислоту на залозі на всю ніч.

4.

Для видалення кірки фосфату заліза знову використовуйте щітку зі сталевою щетиною.
{LikeAndRead}

5.

Нанесіть на залізо шар олійної грунтовки для металу. Починайте роботу зверху і поступово рухайтеся вниз, використовуючи малярську кисть або маленьку щітку для видалення стружки.

6.

Нанесіть на залізо масляну фарбу для металу. Використовуйте для цього чисту щітку для стружки. Починайте роботу зверху, поступово переміщаючись вниз. Не забувайте при цьому видаляти патьоки фарби. Тепер нехай фарба висохне. Готово!
{/LikeAndRead}