Як фарбувати метал


Фарбування металу - простий процес, якщо виконувати його поетапно. Правильно вибрана фарба буде триматися довго. Існують певні фарби, які розроблені спеціально для металу. Іноді можна скористатися емульсійної фарбою, а для деяких металів потрібно використовувати масляні фарби. Будь-який метал, схильний до корозії, повинен бути пофарбований олійною фарбою, яка запобіжить вплив вологи на метал.

1.


Видаліть іржу і почистіть поверхню металу. Використовуйте металеву мочалку, щоб відшліфувати поверхню. Металева мочалка допомагає видалити іржу. Сухою ганчіркою приберіть стружки після шліфування заржавілих ділянок.

2.


Нанесіть грунтовку на основі олії на відшліфовані ділянки. Масляна грунтовка запобіжить повторне поява іржі. Дайте грунтовці повністю висохнути перед фарбуванням. Більшість масляних грунтовок сохнуть протягом двох або менше годин.

3.

Покрийте грунтовкою всю поверхню, яку потрібно пофарбувати. Для більшості фарб грунтовка потрібна як сполучний матеріал, який буде утримувати фарбу. У ній не завжди є необхідність, так як існують спеціальні фарби, які можна наносити безпосередньо на чистий метал. Це дуже сильні фарби, які можна придбати у фірмових магазинах.

4.

Додайте невелику кількість розчинника у фарбу, не розбавляйте масляну фарбу водою. Розмішайте приблизно 1/3 чашки розчинника на 1 літр фарби. Завдяки розчиннику фарба ляже рівно і гладко. Олійні фарби дуже швидко стають липкими, і тоді ви не зможете вмочати в неї валик або пензлик. Цю проблему можна вирішити за допомогою розчинника. Що стосується грунтовки, то зазвичай її не потрібно розріджувати.
{LikeAndRead}

5.

Для великих площ використовуйте валик. Ті місця, які не можна пофарбувати валиком, прокрасьте якісної малярської пензликом. Надати остаточний вигляд можна валиком.

6.

Можна також використовувати безповітряний розпилювач в якості альтернативи пензлику і валика. Однаково ефективно можна розпорошувати як масляні фарби, так і емульсійні. Якщо ви збираєтеся розпорошувати фарбу, то розбавляти її немає необхідності.
{/LikeAndRead}