Як фарбувати склопластик


Склопластик - це дуже міцний і легкий матеріал. Відшліфувавши його звичайної наждачним папером, можна зробити його поверхню дуже гладкою, після чого її можна пофарбувати так само, як дерево або метал. Для фарбування скловолокна вибирайте фарбу, відповідну для цього матеріалу. Перед фарбуванням якнайкраще відшліфуйте його за допомогою наждачного паперу різної зернистості, почистіть поверхню і тільки потім наносите фарбу. Завдяки цьому у вас буде менше проблем, а в результаті - найкращі результати.

1.


Відшліфуйте склопластик до блиску. Для цього використовуйте наждачний папір різної зернистості. Починайте з паперу з низькою зернистістю. Чим далі, тим вище повинна бути зернистість наждачного паперу. Шліфуйте, поки поверхня не стане гладкою на дотик. Чим довше шліфувати, тим більше гладкою буде поверхню.

2.


Почистіть склопластик м'яким мильним розчином або уайт-спіритом, але не скипидаром. Добре промийте і обполосніть чистою водою.

3.

Виберіть фарбу, а потім відповідну під цю фарбу грунтовку. Найкраще вибирати акрилову фарбу.

4.

Нанесіть грунтовку, висушіть і при необхідності відшліфуйте дуже дрібним наждачним папером із зернистістю 120 і вище.
{LikeAndRead}

5.

Нанесіть фарбу. Одного або двох тонких шарів буде цілком достатньо. Щоб зробити це швидше і щоб шари вийшли найбільш рівними, користуйтеся валиком або розпилювачем.
{/LikeAndRead}