Як фарбувати хром


Хром іноді використовується в декоративних цілях. Якщо за ним правильно доглядати, то це може запобігти корозію, якої часто піддаються метали. Він також більш твердий і його легко чистити. Але, хром може поржавіти і щоб підтримати його зовнішній вигляд, хромовані вироби потрібно шліфувати. Покриття хромованих поверхонь фарбою може допомогти поліпшити їх зовнішній вигляд і термін служби.

1.


Почистіть хромоване виріб, протерши його ганчіркою, змоченою в мильній воді. Добре потріть і дайте повністю висохнути.

2.


Відшліфуйте подряпані і покриті іржею області звичайним шліфувальним верстатом. Також можна використовувати дрібнозернисту наждачний папір. Використовуйте щітку, щоб прибрати пил і тирсу від шліфування. Тримайте шліфувальний верстат над областю, яку шліфуєте. Притискайте його до хромованої поверхні і шліфуйте круговими рухами. Намагайтеся не терти занадто сильно в одному місці, так як це може викликати глибокі подряпини на хромі. Відшліфуйте хром верстатом кілька секунд, потім перевірте, наскільки добре ви видалили іржу або подряпини.

3.

Нанесіть віконну мастику на западини. Щоб заповнити всі западини, наносите мастику шпателем. Намагайтеся нанести мастику рівномірно. Наносити її слід на западини глибиною близько 3 мм. Дайте замазці повністю висохнути. Обов'язково надіньте захисні рукавички, щоб захистити руки від речовин, що входять до складу замазки.

4.

Відшліфуйте висохлу мастику більш дрібним наждачним папером. Щіткою приберіть утворилася пил. Протріть хромовану поверхню ганчіркою, змоченою в розчиннику для лаку. Нанесіть один тонкий шар розріджувача, рівномірно розподіляючи його по всій поверхні.
{LikeAndRead}

5.

Розпорошите самопротравляющую грунтовку на хром. Візьміть щітку і нанесіть ще 2 тонких шару. Дайте грунтовці повністю висохнути перед тим, як нанести наступний шар.

6.

Нанесіть фарбу на поверхню. Розпорошите її на відстані не менше 25 см від поверхні. Тримайте балончик з фарбою прямо над областю, яку хочете зафарбувати. Не розпиляти фарбу на вже закрашеної область. Це допоможе уникнути розтікання фарби і освіти патьоків на хромі.

7.

Залиште виріб приблизно на 30 хвилин, щоб фарба повністю висохла. Потім розпорошите прозоре захисне покриття на фарбу, щоб надати їй блиск. Залиште хром на 3 дні, щоб фарба і захисне покриття повністю висохли.
{/LikeAndRead}