Як легко намалювати мурашки


Чи знали ви, що мурашки можуть бути чорними, коричневими або червоними? Існує близько 20, 000 видів мурах. У середньому, розміри мурах коливаються від 1 до 2,5 см. Чи знали ви, що антени мурах згинаються і це відрізняє їх від інших комах? Вони використовують свої антени, щоб спілкуватися за допомогою запаху, смаку і відчуттів. Мурашки живуть колоніями, які можуть нараховувати від декількох особин до декількох мільйонів. Кожна мураха виконує тільки свою роботу. Мурашині матка більше за інших мурах і їх робота - відкладати яйця. У колонії може бути більше однієї матки. Самці використовуються для спаровування і незабаром після спаровування вони гинуть. Жіночі особини, які не є царицею - це робочі мурашки. Вони збирають їжу, ростять молодняк, захищають колонію і риють тунелі. Самий чудовий факт про мурах - вони можуть піднімати речі, які важать в 50 разів більше, ніж вони самі!

1.


Почати малювати мурашки слід з голови. Це повинна бути яйцеподібна форма. На вузькій стороні намалюйте лінію у вигляді зигзага. Це щелепу

2.


Середина мурахи.
Наступним вашим кроком стане намалювати закруглений квадрат. Це так званий «грудний відділ», середина мурахи.

3.

Черевна порожнина мурахи.
На кінці «грудного відділу» намалюйте коло, що нагадує формою електричну лампочку. Це черевце вашого мурахи.

4.

Очі жука!
Усередині гуртка, який ви зробили у формі яйця, намалюйте два овалу для очей. Усередині кожного овалу поставте по точці, щоб закінчити ці прості очі.
{LikeAndRead}

5.

Додайте мурашки лапки!
Потім ми доповнюємо нашого мурашки хвилястими лапками. З кожного боку потрібно намалювати по три лінії, щоб у підсумку виходило шість лапок.

6.

Ви готові!
Тепер сама смішна частину! Настав час додати пару деталей. На двох задніх гуртках намалюйте кілька ліній. Додайте кілька вигнутих антен і хвилястий гурток біля рота. Це те, що тягне ваш мураха. Фантазуйте!{/LikeAndRead}