Як знайти натхнення


Припустимо, ви художник, письменник, співак чи просто людина, якій потрібно натхнення. Тим часом, у вас стільки різних справ, що навіть зосередитися важкувато. Ось кілька порад, як зловити за хвіст цю примхливу пташку.

1.


Слідкуйте за новинами. У світі щодня трапляється безліч подій. Намагайтеся не пропускати нічого суттєвого. Що відбувається? Яких змін ви очікуєте? Як ви можете вплинути на наближення цих змін? Поточні події можуть запалити у вас в душі іскру натхнення.

2.


Читайте. Читання може заронити іскорку нових ідей чи роздути згаслі полум'я старих, майже забутих. Читаючи, ви дізнаєтеся багато нового про людей, про наш світ, а крім того, поповнюєте свій словниковий запас. Читання може допомогти вам знайти натхнення.

3.

Більше спілкуйтеся з різними людьми, спостерігайте за ними. Навколо вас багато цікавих людей, з якими варто познайомитися ближче і дізнатися краще. Припустимо, ви зустрілися з людиною, яка докорінно відрізняється від вас і який робить те, про що ви тільки мріяли. Хіба це не відмінний джерело натхнення?
{/LikeAndRead}