Як знайти натхнення-1


Не можете знайти свою музу? Існує багато способів знайти натхнення. Заходи, які людина для цього вживає, можуть бути самими різними і залежати від ситуації. Прочитайте наступну статтю, щоб дізнатися способи мотивації.

1.


Може допомогти молитва.

Заспокойтеся. Помоліться або помедитуйте в тихому місці, очистіть свій розум від думок і постарайтеся почути те, що коїться у вашій душі. Іноді в цей час корисно записувати будь-які ідеї, які можуть прийти вам в голову.

2.


Сходіть на яке-небудь культурний захід.

Подивіться на роботи інших. Це можуть бути як роботи авторів, які займаються тим же родом діяльності, що і ви, або зовсім іншим. Сходіть в картинну галерею, на концерт, поетичний вечір, в ресторан, на кінофестиваль або на виставку предметів ручної роботи. Проведіть там деякий час, випийте чашку чаю і пошукайте щось подібне в Інтернеті. Сходіть в бібліотеку і перегорніть різноманітні книги. Знайдіть книги, які зацікавлять вас. Навіть якщо вони не будуть пов'язані з тим, що вам потрібно для натхнення, ви можете все-таки знайти зв'язок, причому за інших обставин цього могло б і не статися зовсім. Послухайте пісні ваших улюблених артистів або візьміть диск з музикою у друзів і послухайте артистів, яких не знали до цього моменту.

3.

Примусьте кров долити до голови.

Вийдіть з будинку і пройдіться. Сходіть на прогулянку по місту або по селі. Пройдіться пішки або проедьтесь. Присвятіть цьому цілий день і проведіть його в повній самоті. Очистіть свій розум і дайте думкам поблукати. Можете взяти з собою невеликий блокнот, щоб записувати будь-які ідеї, які можуть тільки виникнути у вашій голові. Якщо трапиться так, що навколо не буде абсолютно нікого, або якщо вам все одно, що про вас думають оточуючі, зробіть «колесо» або притисніть до себе iPod і потанцюйте з ним.

4.

Будьте сміливими.

Візьміть у руки ручку або олівець. Записуйте всі ідеї, які тільки можуть вам прийти, просто витягайте їх з голови. Якщо ідей більше немає, то розвивайте ті, які вже записали. Використовуйте те засіб для письма, яким ви зазвичай не користуєтеся (крейда, кольорові олівці, пастель, фарби). Додайте кольору. Поміняйте поверхню. Пишіть крейдою на тротуарі, пишіть на міліметровому папері, на аркушах газетного паперу.
{LikeAndRead}

5.

Знайдіть собі наставника або станьте ним.

Поговоріть з людьми, з якими у вас є загальне інтереси. Дізнайтеся, чим вони були зайняті останнім часом, який був їхній останній проект, як до них прийшла ця ідея, і чи можуть вони вам щось порадити. Розкажіть їм про свої нові захоплення. Що вони думають з цього приводу?

6.

Відпочиньте від свого проекту.

Відпочиньте від того, що задумали, і спробуйте знайти натхнення. Проведіть час з друзями або родиною - повечеряйте разом, сходіть в кіно, в клуб або пограйте в ігри. Або зробіть щось незвичайне для вас - поплавайте на каное, візьміть урок танців, сходіть в музей або зоопарк.
{/LikeAndRead}