Як знайти собі заняття


Наближаються канікули, а ти ще не вирішив, чим будеш займатися у вільні дні? Тоді прочитай цю статтю. З тобою ділиться досвідом твій одноліток.

Під час канікул у мене буде багато вільного часу. Значить, я зможу зайнятися чимось новим, ще не випробуваним, а також пригадати минулі, давно занедбані захоплення. Якщо ти, як і я, думаєш, як заповнити своє дозвілля, а заразом придбати нові знання і проявити свої творчі здібності, прочитай мої поради. Звичайно, це мої уподобання. Ти і сам можеш придумати собі якісь захоплюючі заняття.

1.


Пам'ятний альбом

Напевно, у тебе, як і в мене, купу альбомів і коробок з фотографіями, які валяються де попало і тільки збирають пил. Розглядати їх зазвичай не вистачає ні часу, ні бажання. Якщо ти вирішиш зробити корисну справу, то використовуєш ці запаси для виготовлення одного або навіть декількох пам'ятних альбомів.

Купи в магазині спеціально призначений для таких цілей альбом. Розсортуй свої фотографії. Приготуй також кольоровий картон або щільний кольоровий папір в якості фону для знімків. Ще тобі знадобляться клей і ножиці. Я раджу тобі також розшукати кілька старих ілюстрованих журналів, звідки можна вирізати якісь малюнки, щоб прикрасити сторінки альбому. Наприклад, у тебе є знімки, зроблені на пляжі. Тоді непогано приєднати до них зображення пальми, яке додасть «родзинку» до твоїх фотографіях. Іноді любителі пам'ятних альбомів вклеюють туди навіть об'ємні зображення з тканини. Крім того, там доречними будуть якісь пам'ятні речі, пов'язані з тим часом, до якого відносяться знімки: старі квитки в кіно і на концерти, рекламні проспекти тощо.

2.


Живопис

Художники використовують для створення своїх картин акрилові, акварельні та олійні фарби. Найдешевше, звичайно, акварель, олійні фарби куди дорожче. Купи або візьми в бібліотеці книгу, присвячену обраному тобою увазі живопису. Тобі також знадобляться фарби, папір, пензлі, стара ганчірка і склянку води для промивання пензлів (тільки не для олійних фарб).

Можеш також сходити в господарський магазин і пошукати там прості дерев'яні коробки самих різних форм і розмірів. Вони стануть в нагоді для того, щоб розмалювати їх за власним задумом. Я якось купив за копійки коробочку химерної форми і перетворив її у скриньку для прикрас мій коханої матусі. На її фігурною кришці я намалював чудову стокротку.

3.

«Читання - ось найкраще навчання» (с) Чехов

Я хочу цим сказати - читай! Звичайно, ця рада не новий, але якщо ти цікавишся мистецтвом, історією, наукою, медициною і т.п., бери книгу і починай читати. Я, наприклад, можу читати книги, які мене захоплюють, буквально без сну і відпочинку, шкода тільки, що часу на це не завжди вистачає. Візьми одну, дві, три книги і просто починай читати. Це не тільки гарне тренування для мізків, ти ще й відчуєш, що провів час з користю.

4.

Малювання

У мене цілий рік без діла лежав набір для починаючого художника. Я люблю малювати, але завжди щось заважало цим зайнятися. Цього літа я все-таки відкрив набір і приступив до справи.

Зазвичай в набір для малювання входять такі речі, як самі різні олівці і гумки, а також папір і невелике керівництво. Можна також придбати підручник з малювання. Якщо у тебе немає спеціального паперу, використовуй папір для принтера. Словом, займися справою замість того, щоб даремно бити байдики. Грошей на це хобі ти витратиш небагато, але зате отримаєш море задоволення. Особливо якщо вирішиш прогулятися містом і зробити замальовки парку, торгового центру або хоча б свого двору.
{LikeAndRead}

5.

Виготовлення прикрас

Коли я був зовсім ще маленький, я займався цим годинами. Все необхідне можна знайти в господарських магазинах. Якщо не знаєш, що купити в першу чергу, раджу придбати набір для початківців. Туди зазвичай включаються намистинки і волосінь або ланцюжка, інструкція, а також список тих речей, які можуть стати в нагоді: голки, нитки, ножиці і т.п.

Якщо ти вже вирішив, що будеш робити, то зайди в ювелірний відділ і підбери те, що тобі потрібно. Перевір, чи все у тебе є для роботи. Для зберігання матеріалів пристосували будь-яку коробку, можна навіть взяти стару скриньку для прикрас.
{/LikeAndRead}