Як написати портрети маслом


Олійні фарби мають дуже м'якою і однорідною консистенцією, і з ними дуже легко працювати. Вони досить рідкі, тому їх дуже легко змішувати. Якщо ви коли-небудь хотіли намалювати чийсь портрет маслом, ви будете здивовані наскільки легко змішувати відтінки для малювання шкіри і промальовувати природні тіні. Ось покрокова інструкція, як намалювати портрет олійними фарбами.

1.


Приготуйте місце для роботи. Поставте мольберт, постеліть на підлогу небудь і поставте табурет, де буде сидіти модель. Модель повинна сидіти в добре освітленому місці. У порожню жерстяну банку налийте скипидар без запаху і поставте поруч із собою. У ньому ви будете очищати свої кисті. Покладіть поруч рушник, щоб витирати руки або робоче місце. Розкладіть кисті, лляне масло, масляні фарби і палітру. Тепер ви готові малювати.

2.


Посадіть модель так, щоб вона дивилася в бажаному напрямку, і починайте накидати особа на полотно. Щоб добре промальовувати обличчя потрібно багато практики і терпіння. Постарайтеся зробити обличчя схожим настільки, наскільки можете.

3.

Зробіть начерк особи. Для цього візьміть велику кисть, фарби і накидайте спільні риси відповідними кольором шкіри фарбами. Якщо ви бачите більш світлі місця, на які падає світло, зробіть ці місця світліше. Для більш темних місць, що перебувають у тіні, використовуйте більш темні тони. Якщо ваша фарба надто густа, розбавте її лляною олією. Коли закінчите начерк, можна починати промальовувати деталі.

4.

Прорисуйте деталі. Маленькою пензлем починайте промальовувати деталі особи, такі як очі, вуха, вії, зморшки і тіні. Не поспішайте, коли будете малювати дрібні деталі. Олійні фарби сохнуть досить довго, тому можливо, що для завершення малюнка вам знадобиться кілька днів. Коли закінчите промальовування деталей і будете задоволені своєю роботою, відставте малюнок убік і дайте повністю висохнути.
{/LikeAndRead}