Як намалювати волосся персонажу з комікса-манга


Після того, як ви намалювали самого персонажа, потрібно зайнятися деталями. Однією з найважливіших деталей є волосся, саме вони допомагають читачам розрізняти подібні між собою персонажів. Коли ви малюєте волосся персонажу коміксу, враховуйте форму його голови і жести. Щоб дізнатися більше, прочитайте наступну статтю.

1.


Перед тим, як приступити до малювання, подивіться, які бувають зачіски.

2.


Перегляньте жіночі глянцеві журнали, в яких є фотографії зачісок. Зверніть увагу на те, як волосся обрамляють обличчя і шию, і як змінюють форму голови.

3.

Також подивіться, як виглядають волосся звичайних людей у повсякденному житті. Постарайтеся уявити, як би ви намалювали ту чи іншу зачіску свого персонажа.

4.

Підготуйте своє робоче місце - виберіть стіл відповідного розміру і зручний стілець, нагострити кілька олівців, купіть пару ластиків і запасіться чистими аркушами паперу.
{LikeAndRead}

5.

Попрактикуйтесь, малюючи довгі безперервні лінії. Волосся будуть виглядати більш реальними і натуральними, якщо лінії будуть намальовані одним рухом руки.

Волосся персонажа-чоловіка

1.

Перед тим, як почати малювати волосся, подивіться, яка форма голови і обличчя у вашого персонажа. З трикутним обличчям будуть ідеально виглядати кучеряве волосся і невеликий чубчик. Якщо у вашого персонажа широке обличчя, краще зробити зачіску більш простий.

2.

Намалюйте форму волосся, яку ви б хотіли додати своєму персонажу. Зітріть ці лінії, щоб зрозуміти, чи підходить вона вашому персонажу чи ні.

3.

Для малювання кучерявого волосся використовуйте довге хвилясте лини. Малюйте їх у напрямку від особи до задньої частини голови. Не забудьте домалювати лінії ззаду, якщо ви збираєтеся показувати персонажа не тільки спереду.

4.

Якщо ви хочете, щоб у персонажа був «їжачок», малюйте навколо особи лінії, які з'єднуються в одній точці і утворюють трикутник. Не забудьте додати кілька таких трикутників на верхній частині голови ззаду. Навіть з такою зачіскою волосся персонажу можна зробити злегка хвилястими.
{LikeAndRead}

5.

Також можна додати баки з боків, якщо вони підходять під загальний вигляд.

Волосся для персонажа-жінки

1.

Намалюйте акуратні довгі лінії. Жіноче волосся будуть виглядати природніше, якщо ви спочатку намалюєте контур волосся, а потім намалюєте кілька ліній, які показують напрямок їхнього росту і зачіску.

2.

Щоб показати вид збоку персонажа, у якого волосся будуть зібрані у хвіст, малюйте прямі лінії. Спереду можна домалювати невелику чубок і кілька локонів ззаду.

3.

Якщо хочете, щоб у вашого героя волосся були заправлені за вуха, то не забудьте ці вуха намалювати. В інших же випадках вуха видно не будуть.

4.

Якщо ви хочете створити ефект розвиваються на вітрі волосся, то малюйте лінії у бік від верхньої частини голови.
{/LikeAndRead}