Як намалювати очі в стилі манга


Очі людини вважаються її найвиразнішою рисою або, як кажуть у приказці, «дзеркалом душі». Очі персонажів манга можуть змінюватись за формою від похилих ліній, що зображають косий погляд до великих і широких очей маленьких дітей. Вивчіть очі реальної людини. Це допоможе вам відзначити риси очей перед тим, як ви почнете малювати. Щоб дізнатися більше прочитайте статтю до кінця.

1.


Подивіться на свої очі в дзеркало. Запам'ятайте форму очей, вік і вій. Якщо ви будете знати анатомію очі, то зможете намалювати реалістичні очі манга.

2.


Почитайте кілька коміксів в стилі манга і зауважте, у яких персонажів яка форма очей. Наприклад, старих зображують зі скошеними очима, використовуючи прості похилі лінії. Мангака, або художники, що малюють манга, зазвичай малюють дитячі очі без вій, створюючи більш округлий погляд.

3.

Використовуйте креслярський стіл або іншу плоску поверхню, де ви можете вільно розташуватися за роботою. Візьміть папір і олівці, покладіть їх поруч один з одним.

4.

Потренуйтеся малювати прості геометричні фігури, які лежать в основі очей манга. Це круги, овали, квадрати, прямокутники, конуси і шестикутники. Як тільки освоїте ці форми, ви побачите, як саме з цих форм виходять очі.

Як малювати очі, схожі на справжні
{LikeAndRead}

5.

Для початку намалюйте форму очі. Найчастіше, очей малюють у формі мигдалю.

6.

У середині обраної форми очі намалюйте кружок. Це буде райдужною оболонкою ока або його кольоровий частиною.

7.

Усередині райдужки намалюйте ще один гурток поменше. Це буде зіницею.

8.

Намалюйте персонажу очі. Вії малюють за допомогою вигнутих ліній вгорі і внизу очі. У середині вії довші, ніж у зовнішніх та внутрішніх куточках очей.

9.

В очах покажіть відблиски, щоб показати відображення світла. Їх можна зобразити у райдужці, зіниці або часто в обох частинах очі. За допомогою ластику зітріть лінії, що проходять через відблиски, так щоб вони вийшли повністю білими або порожніми.

10.

Як тільки закінчите ескіз очі, накидайте лінії повік і брів. Поекспериментуйте з різними формами брів.

11.

Зафарбуйте радужку і зіниця за допомогою або чорних, або кольорових чорнил.
{/LikeAndRead}