Як намалювати графіті


Хоча часто графіті виглядає з боку як вандалізм, але для його створення потрібно художній талант. Графіті існувало з давніх часів, фактично слово означає «художній лист». Хоча від художника не потрібно розміщувати графіті на стінах будівель, вагонах, малювання графіті може бути простим і цікавим, і хорошим способом прикрасити або виділити ноутбук або папку. Ця стаття навчить вас малювати букви графіті.

1.


Для початку напишіть ім'я або слово. Букви пишіть рідко, залишаючи між ними досить простору для їх розширення.

2.


Починайте експериментувати, малюючи різні лінії і надаючи буквах різну форму. Кути можуть бути гострими і зазубреними; букви можна зробити закругленими і м'якими. Буде легше, якщо у вас буде подання про стилі перед початком роботи. Ваш особистий стиль буде розвиватися і відображати вашу особистість. Пам'ятайте, якщо ви вчитеся малювати букви графіті, значить ви визнаєте графіті як вид мистецтва. Не завадить взяти кілька уроків малювання або почитати про способи художнього вираження.

3.

Коли ви закінчите з формами, наведіть лінії і контури. Використовуйте лінії різної товщини - трохи товстих, трохи тонких. Якщо товсті лінії будуть використовуватися з одного боку букв, а тонкі - з іншого, це додасть буквах ефект тривимірності.

4.

Олівцем додайте деталей. Щоб зробити букви особливими, буде потрібно час. Будьте оригінальні. Використовуйте смайлик замість крапки над ї, прірісуйте котячий хвостик букві в й промальовуйте його під усім ім'ям.
{LikeAndRead}

5.

Обрисуйте контури букв маркером, ручкою або навіть фарбою або кольоровим олівцем. Працюйте обережно, але пам'ятайте, що маленькі помилки можна приховати.

6.

Додайте графіті кольору. Незважаючи на те, що більшість графіті малюються фарбами-аерозолями, на папері найкраще малювати маркерами або кольоровими олівцями. Зробіть букви різнобарвними. Щоб зробити букви цікавіше, додайте їм текстури, наприклад, тріщин або потрісканих країв.
{/LikeAndRead}