Як намалювати Дарта Вейдера


Найважливіший і найбільш впізнаваний персонаж з «Зоряних воєн» - Дарт Вейдер, втілює в собі найбільше зло у Всесвіті у всіх епізодах фільму. Як йдеться в передісторії, Дарт Вейдер це насправді Енакін Скайуокер. Щоб намалювати цього персонажа, зовсім необов'язково бути великим художником. Це можна зробити всього за кілька кроків, почавши з силуету, і додаючи деталі під час малювання.

1.


Намалюйте допоміжні лінії і загальний силует Дарта Вейдера. Почніть з голови, намалювавши сплющений вгорі овал, це буде верхня частина шолома. Потім перейдіть до плечей і намалюйте силует його плаща, він повинен діставати до підлоги. Тулуб намалюйте за допомогою квадрата з округленими кутами, таким же чином намалюйте руки і ноги, вирівнюйте все по відношенню до плаща. Тепер намалюйте допоміжні лінії, вони допоможуть продовжити малювати деталі. Вони будуть виглядати як перетин ліній на голові - лінія, яка проходить через центр, і лінія над рівнем очей. З їх допомогою можна намалювати шолом.

2.


Зробіть ескіз шолома. За допомогою допоміжних ліній, намалюйте 2 арки над очима, які за боками приєднані до бічної частини шолома. Під очима намалюйте 2 паралельні лінії з кожного боку, які йдуть під кутом від носа до підборіддя. Зафарбуйте контури рук і ніг. Додайте лінії на плащі та деталі костюма.

3.

Намалюйте пояс Дарта Вейдера, прорисовуючі всі деталі, включаючи світловий меч. Додайте ще ліній для деталізації плаща і ліній в області рота на шоломі.

4.

Намалюйте лінії, які створюватимуть складки на одязі Дарта Вейдера. Це зробить малюнок більш реалістичним. Складки потрібно додати на рукавах і на штанях костюма.
{LikeAndRead}

5.

Намалюйте серію кнопок, які утворюють панель на передній частині костюма Дарта Вейдера. Зітріть намальовані на самому початку допоміжні лінії, якщо вони все ще видно.
{/LikeAndRead}