Як намалювати дерево


Дерева - чудова частина природи, вони завжди були натхненням для багатьох художників світу. На багатьох картинах, малюнках і портретах зображені дерева. Те, як на картині намальовано дерево, може здорово вплинути на враження від малюнка. Дерева пов'язують людей із землею і природою. Намалюйте дерево і оцініть його красу.

1.


Візьміть олівець і ручку і знайдіть добре освітлене і просторе місце для малювання. Посередині аркуша намалюйте дві паралельні лінії майже до верху аркуша. Лінії повинні бути на відстані приблизно двох з половиною сантиметрів один від одного, внизу вони повинні злегка розходитися.

2.


Починаючи десь з чверті висоти стовбура, намалюйте великі гілки. Зображуйте їх двома паралельними лініями, що тягнуться практично до самого верху аркуша. Додайте розширення в сторони від головних гілок окремими штрихами.

3.

Рухаючись вгору по стовбуру, малюйте гілки дерева тонше, з меншою кількістю маленьких гілочок, які розходяться в сторони від великих. Через три чверті висоти дерева, малюйте просто окремі лінії, які розходяться від дерева.

4.

Хаотично намалюйте лінії вниз і вгору по стовбуру, а також на товстих гілках. Додайте тіней для додання дереву глибини.
{LikeAndRead}

5.

Намалюйте листя, якщо ви вирішили одягнути дерево в листя. Намалюйте маленькі овали по гілках і додайте їм тіні олівцем.

6.

«Пограйте» з вашим малюнком і додайте гілочок і листочків, де ви вважаєте за потрібне. Чим більше характеру і деталей ви додасте свого дереву, тим більше унікальним буде ваш малюнок.
{/LikeAndRead}