Як намалювати карту


Якщо вам потрібно показати своїм гостям місце, в якому вони раніше не були, ви повинні знати, як намалювати найпростішу карту. Завдяки хорошій карті ваші гості зроблять менше непотрібних поворотів і розворотів, а також в неї можна включити будь-які вказівки, які допоможуть їм знайти шлях.

1.


Вкажіть на карті північ. Для цього напишіть велику букву С нагорі сторінки. Згадайте, як саме виглядає місцевість, де знаходиться пункт призначення, так ви зможете нанести на карту знаки або малюнки, що позначають великі об'єкти й орієнтири, такі як, наприклад, великий торговий комплекс, пам'ятник чи водойму.

2.


Помістіть місце призначення в центр карти. Якщо за допомогою вашого плану ваші гості зможуть без зусиль знайти орієнтири, то від останнього великого орієнтира накресліть вулиці, по яких вашим гостям найлегше буде дістатися до потрібного місця. Створіть маршрут, що складається з мінімальної кількості поворотів, або ж проходить по найбільшим вулицях.

3.

Нанесіть на карту важливі об'єкти, такі як світлофор (накресліть прямокутник з 3-ма кружечками), знаки «стоп» (горизонтальний прямокутник в колі), вулиці з одностороннім рухом, тристоронні перехрестя тощо. Помістіть назви об'єктів, які допоможуть знайти дорогу, в прямокутники. Накресліть стрілочки, щоб показати напрямок і позначте найважливіші перетинають вулиці. Внизу карти приведіть легенду з поясненням різних знаків і символів.

4.

Позначте місце, де ваші гості зможуть припаркувати автомобіль, і потім кольоровим маркером накресліть лінію, щоб показати шлях до остаточного місця призначення.
{/LikeAndRead}