Як намалювати котячу мордочку


Якщо ви любите кішок і любите малювати, то ви на правильному шляху! Ця стаття допоможе вам намалювати котячу мордочку. Хоча насправді я можу вас навчити малювати і цілу кішку!

Якщо ви хочете намалювати тільки голову, то пропустіть кроки, що стосуються тулуба. В іншому випадку, зберіться - і ви будете здивовані тому, як добре ви намалювали кішку!

1.


Як намалювати котячу мордочку

Накресліть основні елементи. Почніть малювати зі схематичною котячої мордочки за допомогою найпростіших геометричних фігур. Для голови просто намалюйте коло з найпростішими трикутниками по сторонах - це будуть вуха. Намалюйте невеликі рисочки на місці очей, носа і рота - деталі ви зможете домалювати пізніше.

Для верхньої половини тулуба намалюйте окружність побільше, яка прикріплюється до голови. Тепер намалюйте першу лапу з центру кола, що є верхньою половиною тулуба. Просто намалюйте звичайний трикутник, який трохи розширюється в тому місці, де він з'єднаний з тулубом. Потім, намалюйте і другу лапу і врешті лапи намалюйте маленький горизонтальний прямокутник.

Намалюйте коло поменше - нижню частину тулуба кішки. Це коло має бути більше голови, але менше верхньої частини тулуба. Зробіть невеликий квадрат в центрі знизу цього кола - це будуть задні лапи.

Тепер додайте маленький хвіст і все готово!

2.


Надайте вашій кішці обриси! Почніть зі стирання ліній, які ділять тіло кішки на різні частини. Залиште зовнішні лінії але, приміром, зітріть лінії, які відокремлюють верхню частину тулуба від нижньої або ноги від тулуба. Тепер, зітріть лінії очей носа і рота один за іншим і намалюйте більш природні форми. Ще не додавайте деталей, але надайте їм ту форму, яку хочете бачити в остаточному варіанті.

Тепер надайте обриси котячої шерсті. Ще не малюйте саму шерсть, але покажіть її форми.

3.

Додайте деталі! Це цікава частина малюнка. Саме зараз ви починаєте малювати ваш особистий варіант кішки. Почніть з домальовування очей. В основному котячі очі затемнені до центру, але мають дуже великі білі кола навколо зіниць до зовнішнього краю.

Перед тим як почати домальовувати тулуб закінчите мордочку. Ви можете додати вуса, і стільки деталей до носа і рота, скільки захочете. Це ж стосується і вовни. Зверніть увагу, що у кішок часто є цікаві відмітини на голові і другий набір вусів у очей, які ви, швидше за все не помічали до цього.

Додайте деталі і до лап і хвоста.

4.

Надайте вашій кішці колір! Якщо ви хочете намалювати чорну кішку, то додаткові кольори вам не знадобляться. Просто зробіть безліч ліній вовни вашим олівцем. Не забудьте залишити білий колір там, де йому належить бути присутнім - зазвичай у кішок є білі ділянки шерсті у рота, біля основи хвоста і трохи білих волосків на грудях.

Тепер наведіть трохи лиску і все готово!

Ви також можете пошукати в інтернеті інші рекомендації, які допоможуть вам малювати все краще і краще.
{/LikeAndRead}