Як намалювати троянду фарбами


Роза - це рослина сімейства Рожевих, до якого відносяться більше 100 різних видів цієї квітки. Розу можна намалювати за допомогою п'яти простих фігур і трьох кольорів. Але щоб вона виглядала більш реалістично, цього буде мало. Для початку постарайтеся намалювати нерозкритий рожевий бутон. Якщо ви впораєтеся з цим завданням, то вам буде легше намалювати розкритий квітка.

1.


Поставте біля себе склянку з чистою водою, баночки з фарбами (червоною, рожевою і зеленої), полотно або просто чистий аркуш паперу для малювання. Його хочете, можете встановити його на мольберт.

2.


Змочіть пензлик у воді. Трохи висушіть її паперовим рушником. Потім змочіть пензлик у фарбі, яка буде основною, тобто в червоній.

3.

Намалюйте на папері перевернуту букву «S». Знову змочіть пензлик у фарбі і намалюйте ще одну таку фігуру, тільки дзеркально відобразивши її. Кінцеві точки двох фігур повинні з'єднатися.

4.

Червоною фарбою намалюйте V-подібну криву в центрі двох перших фігур так, щоб нижня точка кривої знаходилася в точці їх з'єднання. Намалюйте маленьку латинську букву «m» у верхній частині кривої так, щоб вона знаходилася на одному рівні з фігурами, але не стосувалася їх. Ширина літери «m» повинна бути такою ж, як і ширина вірніше частини V-подібної кривої.
{LikeAndRead}

5.

Дайте висохнути фарбі. Помийте пензлик і висушіть її паперовим рушником. Умочіть її в рожеву фарбу (або інший колір, який ви вибрали). Акуратно зафарбуйте простір між червоними лініями.

6.

Знову помийте пензлик і змочіть її в зеленій фарбі. Намалюйте стебло, починаючи з точки перетину S-образних фігур і продовжуючи малювати вниз, поки лінія не буде потрібної вам довжини. Вона може бути як прямий, так і хвилястою. Тепер потрібно намалювати шипи - невеликі трикутники по всій довжині стебла. Дайте висохнути фарбі.{/LikeAndRead}