Як намалювати сову


Сови - дуже простий об'єкт для малювання, що дозволяє вам грати з текстурою, світлом і тінню, як дозволить вам ваша фантазія. Вам не складе великої праці намалювати сову, але декілька порад допоможуть вам уникнути помилок в перший час.

1.


Намалюйте коло в центрі сторінки. Для того щоб коло вийшов рівним, обведіть дно чашки або будь-який інший круглий предмет.

2.


Проведіть лінії від нижньої частини кола, щоб зобразити тіло. Воно повинно мати форму круглого глечика і бути в два рази довше діаметра першого кола.

3.

Додайте дві довгих лінії по обидва боки тіла - це будуть крила сови. Завершіть тіло сови, домалювавши п'ять спрямованих вниз трикутників - це будуть краю пір'я.

4.

Намалюйте довгу лінію у формі літери «U» від нижньої частини тіла, щоб позначити хвіст. Потім додайте пару перевернутих крапель ліворуч і праворуч від нижньої частини тіла (вище хвоста), щоб вийшли кігті птаха.
{LikeAndRead}

5.

Щоб намалювати очі, всередині кола намалюйте ще два маленьких кола. Білим кольором намалюйте гуртки поменше, і потім зафарбуйте інше простір очей. Намалюйте дзьоб буквою «V» між очима і ледве нижче.
{/LikeAndRead}