Як намалювати сосну


Малювання сосни проходить поетапно. Якщо ви вирішили намалювати сосну або будь-який інший природний об'єкт, використовуйте як мінімум 2 кольори одночасно. Це допоможе вам уникнути неприродності зображення, плоского ефекту, додасть роботі реалістичну структуру і додасть об'єм. Наступні інструкції підходять для роботи як олійними, так і акриловими фарбами. Не бійтеся комбінувати кольори - виробляйте свій неповторний стиль. Можна додати і, таким чином, підкреслити один колір іншим або ж навпаки - замінювати кольору на їх відтінки.

1.


Починайте малювати дерево з його стовбура. У сосен, як правило, вони високі і тонкі, з невеликими вигинами. Наберіть на кисть коричневу, сіру та білу фарби. Не змішуйте кольору. Якщо у вас плоска пензлик, то розгорніть її таким чином, щоб щетина дивилася вертикально. Прикладіть пензлик в такому положенні до поверхні паперу і нанесіть мазки знизу вгору. Незмішані кольору створять ефект структури кори. Тримайте зап'ясті розслабленим, чи не напружуйте руку. Якщо ви побоюєтеся, що можете допустити помилку і намалювати нерівний стовбур, то намалюйте його спочатку олівцем.

2.


Використовуйте ті ж кольору, щоб намалювати гілки. Пам'ятайте про те, що кольори не слід змішувати. Тепер мазки слід наносити, рухаючись від стовбура до країв паперу. Найдовшими гілками будуть нижні, а верхні у верхівки - найкоротшими. Якщо гілки розташовані правильно, то можна помітити, що вони створюють трикутник трохи неправильної форми.

3.

Помийте пензлик. Наберіть на неї синю і зелену фарби. Не змішуйте їх. Нанесіть маленькі, накладаються один на одного, мазки, рухаючись від гілки. Можна покрити гілки «хвоєю» повністю або частково, залежно від того, наскільки густу крону дерева ви ходите отримати.
{/LikeAndRead}