Як намалювати старовинний замок


Малювати замки - досить цікаве і нескладне заняття. Якщо ви хочете навчитися малювати старовинні замки, можна спробувати себе в настінного живопису, прикрасивши таким чином кімнату своєї дитини, або зобразити замок на полотні - така картина також чудово виглядала б у кімнаті дівчинки. А можна зробити ілюстрації до якої-небудь історії про старовинні замки і лицарів. Це доставить вам і вашій дитині чимале задоволення і надихне на прояв власної творчої фантазії.

1.


Для початку намалюйте три прямокутника. Великий прямокутник буде розташовуватися по центру. Два прямокутники поменше намалюйте вертикально по обидві сторони від великого прямокутника. Це будуть башти.

2.


По центру великого прямокутника намалюйте ще один поменше також у вертикальному положенні. Він представлятиме собою третю вежу.

3.

Намалюйте дах для кожної з веж у вигляді увігнутих з обох сторін трикутників. Після цього намалюйте ще дві вежі (довгі прямокутники з увігнутими трикутниками зверху), які повинні бути злегка позаду двох веж, що знаходяться з боків.

4.

Домалюйте вздовж верхньої лінії великого прямокутника деталі, схожі на людські зуби. Це буде зубцями на стінах замку. Потім намалюйте віконця на баштах і головної частини замку. Підмалюйте держаки для прапорів і самі прапори на вершині кожної башти.
{LikeAndRead}

5.

Намалюйте навколо замку рів, чагарники і дерева. Перед замком намалюйте дорогу, що веде до входу в замок, а також розвідний міст, що веде до парадних дверей. Міст має бути розташований над ровом.

6.

Підмалюйте додаткові деталі у вигляді цеглинок на стінах замку і розфарбуйте малюнок, наприклад, фломастерами, або кольоровими олівцями. Позначте лінію горизонту і розфарбуйте небо.
{/LikeAndRead}