Як намалювати Людини-павука


Людина-павук - популярний супергерой, якого часто малюють. Він один з тих персонажів, якого найлегше малювати, тому що його можна намалювати з геометричних фігур. З нього краще і починати, коли вчіться малювати. Дотримуйтесь даної інструкції, щоб намалювати Людини-павука, який присів з витягнутими руками.

1.


Намалюйте подовжений овал в центрі вашого листа паперу. Намалюйте трикутник вершиною вниз із закругленими кутами приблизно в три чверті овалу. Намалюйте 2 овальні руки, що тягнуться з верхніх кутів трикутника наверх.

2.


Намалюйте 2 овалу, що тягнуться з нижньої частини трикутника назовні, щоб зробити Людини-павука сидячим. Затемните центр овалу і намалюйте 2 ока у формі диявольських ріжок, спрямованих всередину.

3.

Намалюйте плечі, провівши півколо, що тягнеться з першої чверті овалу. Продовжіть півколо прямою лінією, що тягнеться до нижньої частини тулуба. Намалюйте павутину на торсі і руках Людини-павука.

4.

Додайте деталі до рук, такі як рельєфні м'язи, потім прорисуйте кисті рук. На руках Людини-павука чітко проглядаються біцепси і трицепси. Таким же чином намалюйте ноги, в т.ч. квадріцепси. Павучок - м'язистий хлопець.
{LikeAndRead}

5.

Розфарбуйте Людини-павука в його звичайні червоні і сині кольори. Його ступні, щиколотки, особа, верх рук і кисті рук - червоні. Ноги, боки і низ рук - сині. Простягніть по його тілу павутину, розфарбовану чорним кольором.
{/LikeAndRead}