Як намалювати еліпс


Озброївшись олівцем, мотузкою, парою кнопок і трохи повправлявшись, ви навчитеся малювати еліпси різних розмірів. Але спочатку вивчіть нашу інструкцію.

1.


Приготуйте аркуш паперу, лист картону, циркуль, лінійку, олівець, мотузку і дві кнопки. Розмір листів паперу та картону, а також довжина мотузки будуть залежати від того, наскільки великий еліпс ви хочете намалювати.

2.


Покладіть листок паперу на середину листа картону. Інакше у вас не вийде накреслити еліпс правильно.

3.

Намалюйте по лінійці довжину еліпса - горизонтальну лінію. Через центр цього відрізка проведіть ширину еліпса. Ці лінії повинні бути перпендикулярні один одному.

4.

Поставте голку циркуля в точку перетину двох ліній. Другу ніжку циркуля сумістите з одним з кінців горизонтального відрізка.
{LikeAndRead}

5.

Не змінюючи розчину циркуля, перенесіть голку в верхній кінець вертикального відрізка. Опишіть циркулем коло, роблячи позначки на папері тільки в точках її перетину з горизонтальною лінією.

6.

У обидва кінці горизонтального відрізка застроміть кнопки і прив'яжіть до них мотузку. Переконайтеся, що вона добре натягнута.

7.

Вийміть кнопки і застроміть їх тепер у засічки на горизонтальній лінії, які ви зробили циркулем. Помістіть їх точно в точки перетину з недомальована окружністю.

8.

Візьміть олівець, призначте його до мотузки і відтягніть її, так щоб мотузка НЕ провисала.

9.

Ведіть олівцем по колу, тримаючи мотузку весь час натягнутою, поки контур вашого еліпса НЕ замкнеться.
{/LikeAndRead}