Як навчитися бачити ауру


Аура - це електромагнітне енергетичне поле, що оточує кожна жива істота. Бачити аури не так важко, як може здатися. Якщо для вас важлива духовна складова вашої особистості, можливо, вам буде легше. Аури не просто красиві. Вони допомагають у розумінні почуттів і думок іншої людини. Щоб навчитися бачити аури, вам потрібно медитувати.

1.


Розробіть щоденну практику медитацій. Вам слід приділяти медитацій, принаймні, по 10 хвилин на день. При медитації візуалізують небудь в уяві або співайте мантру, наприклад, «Ом». Це дозволить вам сконцентруватися і позбутися від бігу думок.

2.


Щодня фокусуйтеся на свій намір навчитися бачити аури. Вірте в те, що ви навчитеся їх бачити, і з часом у вас все вийде.

3.

Визначтеся з тим, які аури ви будете вивчати, коли будете готові. Аури є навколо рослин, дерев і тварин, однак вишуканішим всього аури людей.

4.

Знайте: вам важче буде вивчати аури якщо хтось знає, що ви це робите. Хороші варіанти для спостережень - це священик, парафіянин, лектор в аудиторії і люди в супермаркеті або парку. У такому випадку ви можете тихо сидіти і спостерігати за людьми, і вони не будуть думати, що ви ведете себе дивно. Крім цього, вони не будуть знати, що ви спостерігаєте за їх аурою.
{LikeAndRead}

5.

Подивіться злегка убік від об'єкта вашого спостереження. Аури можна побачити тільки периферичним зором. Перемістіть центр усвідомленості від очей до центру голови. Там знаходиться епіфіз мозку. У багатьох давніх культурах вважають, що епіфіз мозку - це місце, де розташоване «зерно свідомості», і що саме ця ділянка управляє екстрасенсорними здібностями.

6.

На відстані 5 сантиметрів навколо людини ви помітите біле або сіре поле аури. Спочатку ви зможете бачити тільки його, але, з практикою, ви навчитеся розрізняти жовтий, блакитний і рожевий кольори, які обертаються навколо голови людини. Вчіться читати ауру, вивчаючи значення кольорів. Якщо ви будете спостерігати і практикуватися, особливо, якщо ви будете вивчати ауру одного і того ж людини, це допоможе вам зрозуміти кольори та їх значення.
{/LikeAndRead}