Як навчитися малювати


Деякі люди мають вродженим талантом до малювання і живопису, іншим це не дано з народження. Однак навчитися малювати може кожен. Якщо у вас немає природженого таланту, практикуйтеся і вивчайте основи малюнка.

1.


Малюйте багато. Практика творить чудеса, так що малюйте, як тільки видається можливість. Запам'ятовуйте все, що надихає вас, навіть те, що ви вважаєте нудним. Будьте готові починати малювати знову і знову.

2.


Купуйте книги і підручники з малювання. Багато з них прості і нагадують інструкцію з малювання персонажів з мультфільмів, однак це хороший початок. Читаючи підручники, ви навчитеся звертати увагу на всі деталі, наприклад, на основні форми.

3.

Почніть відвідувати курси. Курси не зможуть швидко перетворити людину на відмінного художника, однак вони допоможуть закласти основи для подальшого розвитку таланту. Викладачів живопису спеціально навчають розпізнавати подають надії художників і розвивати їх здібності за допомогою спеціальних проектів. Заняття живописом доступні в будь-якому віці. Ви можете просто відвідувати гурток малювання, розташований неподалік, або серйозно зайнятися живописом, отримавши відповідну вищу освіту в художньому вузі.

4.

Вчіться слухати емоції, а не розум. Художник навчається малювати те, що він бачить, а не те, що, як він думає, він бачить. Це може бути не так просто, і для цього може знадобитися допомога вчителя. Приділяйте особливу увагу тому, щоб зображати лінію або тінь, яку ви дійсно бачите, а не таку, яку радить вам зобразити ваш розум.
{LikeAndRead}

5.

Усвідомте різницю між малюванням і зображенням. Зображуйте, використовуючи мінімальну кількість ліній, необхідне для того, щоб передати форму. Наприклад, якщо ви малюєте дівчину з довгим волоссям, що не малюйте сотні ліній, намагаючись зобразити кожен волосок, який ви бачите, дивлячись на неї. Замість цього зображайте окремі локони і приділіть пильну увагу формі волосся і тому, як вони спадають.

6.

Копіюйте інші малюнки і твори мистецтва: пейзажі, зображення героїв мультфільмів або роботи іншої людини. Якщо ви спробуєте досягти того ж відчуття і рівня майстерності, як інша людина, зображав те ж саме, ви зможете чудово попрактикуватися у розвитку художніх навичок.{/LikeAndRead}