Як облаштувати темну кімнату


Проявляти плівки в темній кімнаті у власному будинку дуже зручно і економічно вигідно. Ви легко можете облаштувати невелике невикористовуване приміщення в будинку під темну кімнату. Так ви зможете проявляти плівки з високою якістю, коли забажаєте.

1.


Для темної кімнати виберіть невелику кімнату в вашому домі. Вам знадобиться вода, тому якщо в кімнаті вже буде водопровід, це дозволить вам заощадити на водопровідника і прокладання труби. В ідеалі це може бути невелика ванна кімната або садовий сарай з раковиною.

2.


Пофарбуйте стіни білою фарбою. Вона буде відбивати світло неактініческого освітлення без шкоди для процесу проявлення.

3.

Закрийте всі щілини, які пропускають світло в кімнату, так як це зашкодить фотографіям. Відвідайте місцевий магазин для дому та саду і купіть щільний чорний садовий пластик. Щоб повністю закрити вікна та двері від світла, вам може знадобитися два або три шари.

4.

Перевірте, чи немає в кімнаті щілин, в які проникає світло. Це можна зробити вдень, коли сонце стоїть високо. Закрийте двері кімнати і посидьте в ній п'ять хвилин у темряві. Не повинно бути ні найменшої ознаки світла. Якщо ви помітите промінь світла, позначте це місце олівцем, щоб потім закрити щілину.
{LikeAndRead}

5.

Замажте щілини навколо дверей герметиком, щоб не проникало світло. Закладіть замазкою стіни по краях і щілини навколо освітлювальної арматури.

6.

Перевірте, чи достатньо у вас робочого простору, щоб розмістити обладнання і ванну.

7.

Підвісьте кілька полиць для різної апаратури.
{/LikeAndRead}