Як пользоватьcя машинкою для татуювання


Машинки для татуювань існують досить довго, і в останні десять або близько того років, вони стали нормальною частиною сучасного суспільства. За ці роки вони були вдосконалені таким чином, щоб забезпечити кращу художню роботу і не викликати роздратування шкіри. Сучасна машинка для татуювання створює татуювання за допомогою соленоїдів і особливих голок для введення пігменту під шкіру. Якщо ви художник, що робить татуювання, або людина, що бажає зробити татуювання, важливо зрозуміти, як використовувати і працювати з машинкою для татуювання.

1.


Одягніть гумові рукавички, перш ніж приступити до створення татуювання. Якщо ви працюєте щодня з машинкою для татуювання, ви завжди повинні носити гумові рукавички, щоб не допустити потрапляння бактерій на деталі машинки. Підключіть кабель живлення, щоб запустити машинку.

2.


Вирішіть, яка нога у вас домінуюча, так щоб вам було легше з допомогою неї тиснути на педаль для того, щоб подавати струм до голки, якої і наноситься татуювання, щоб запустити її. Встановіть педаль машинки для татуювань поруч з цією ногою. Педаль є основним елементом живлення, тому кожен раз при натисканні ногою на неї, вона змушує голку рухатися вгору і вниз. Коли ви забираєте ногу з педалі, голка перестає працювати.

3.

Підключіть кабель живлення до цієї педалі. Інший кінець кабелю підключіть до машинки для татуювань.

4.

Встановіть нову стерильну голку з нової упаковки в тримач. Голка угвинчується всередину держателя, розташованого на кабелі на кінці машинки, в закріпленому положенні вона повинна трохи виступати за межі тримача. Переконайтеся, що голка закріплена щільно. Завжди використовуйте абсолютно нові стерильні голки з нової упаковки, які бувають різних розмірів і призначені для різних видів робіт. Наприклад, деякі голки використовуються для заповнення татуювання кольором, а інші для нанесення контурів. Переконайтеся, що голки є абсолютно новими і не мають дефектів, таких як вигини або подряпини.
{LikeAndRead}

5.

Підготуйте різні чорнило для нанесення татуювання, вони повинні бути в окремих ємностях і перебувати в межах досяжності. Ви можете використовувати оригінальні ємності з фарбою, або взяти палітру, де різні чорнило можна налити в окремі секції.

6.

Підключіть кабель до педалі. З цього моменту, будьте дуже обережні, так як будь-який тиск на педаль призводить голку в рух.

7.

Чиніть тиск ногою на педаль машинки, в той же самий час, притискаючи голку до шкіри там, де повинна розташовуватися татуювання. Переміщайте голку повільно і обережно по шкірі, незалежно від того, чи робите ви начерки або заповнюєте татуювання кольором. Тримайте руки в стійкому положенні і злегка притискайте шкіру поблизу тієї області, де ви робите татуювання, так щоб розтягнути її і переконатися, що всі лінії виходять рівними і прямими. Після прорісовиванія кожній лінії, використовуйте м'яку тканину, щоб витерти надлишок чорнила, перш ніж продовжити роботу.

8.

Очистіть поверхню татуювання і нанесіть на неї мазь з вітаміном D, відразу після закінчення процедури. Переконайтеся, що клієнт знає як піклуватися про татуювання належним чином.
{/LikeAndRead}