Як користуватися олійною фарбою


Основні моменти роботи з масляною фарбою.

1.


Знайдіть добре провітрюване місце. Це необхідно, тому що хімікати, якими розбавляють масляну фарбу, можуть бути дуже сильними і використовувати їх потрібно тільки відповідно до інструкцій.

2. Підготуйте робоче місце. Візьміть дві невеликих ємності (бажано скляних, так як розчинник може розчинити пластик). Переконайтеся, що ці ємності закриваються. Налийте в скляну баночку трохи обраного розріджувача і закрийте кришкою. Не забудьте закрити і велику ємність з розріджувачів. Ганчіркою почистіть і висушіть свої кисті. Поставте неподалік ємність з чистою водою.

3.


Починайте малювати. Опускайте кисть в розчинник і змішуйте його з фарбою на полотні до тих пір, поки у вас не вийде бажана консистенція. Коли будете міняти кольори, як можна краще витирайте кисть ганчіркою, потім промивайте водою. Масляна фарба сохне досить довго, так що, швидше за все, вам доведеться накладати її шарами. Також можна купити рідину, яка втручається у фарбу, завдяки чому вона сохне швидше.

4.

Коли розчинник стане занадто каламутним, закрийте його кришкою, відставте убік, візьміть другу скляну баночку, налийте трохи розріджувача і продовжуйте працювати в тій же послідовності. Кілька годин по тому використаний розчинник відстоїться, фарба в ньому підніметься наверх, і його знову можна буде використовувати.
{LikeAndRead}

5.

Не забувайте чистити кисті! Постійно очищайте кисті перед тим, як змінити колір і після того, як закінчите працювати. Не забувайте спочатку зчищати ганчіркою якомога більше фарби, потім споліскуйте кисть в розчиннику, після чого завжди промивайте водою. Завдяки цьому кисть залишиться в хорошому стані.
{/LikeAndRead}