Як правильно вибрати малюнок для татуювання


Мрієте про татуювання? Ми наведемо кілька порад про те, як визначитися з вибором. І пам'ятайте: це - назавжди.

1.


Праве зап'ястя «Сатурн і космос»

Перше, про що ви повинні подумати, перш ніж набити собі той чи інший малюнок, це навіщо вам потрібна татуювання. Як ми всі знаємо, необдумані рішення ведуть до неприємних наслідків, особливо, якщо тут замішано вираз «на все життя». Радимо вам почекати два місяці, перш ніж нанести на тіло малюнок, з вибором якого ви вже визначилися. Пам'ятайте, якщо ви не можете чекати так довго, то, швидше за все, ви будете жалкувати про своє рішення.

2.


Ліве плече «Сонце і лотос»

Подумайте про свої інтереси та хобі, що не проходять через роки. Незважаючи на те, що дуже хочеться прикрасити тіло іменем коханої або зробити татуювання з коханою мультяшки, яку ви просто обожнюєте, через рік вас може почати нудити від одного виду подібних малюночків. Поставтеся до цього серйозно: татуювання стане частиною вас, тому вибирайте щось таке, чим зможете пишатися і через сорок років.

3.

Праве плече «Місяць і квітка сакури»

І, нарешті, найголовніша порада, знайдіть по-справжньому гарного художника. Хороший майстер рівнозначний хорошою татуюванні. Дізнайтеся якомога більше інформації про місцеві художників, не бійтеся просити рекомендації і дивитися роботи. Ретельно обговоріть з майстром татуювання ідею і дизайн майбутнього творіння, щоб результат приніс тільки задоволення.{/LikeAndRead}