Як правильно користуватися камерою


Цифрові камери «наведи і зніми» міцно увійшли в наше життя. Раніше мистецтво фотографії було доступно тільки обмеженому колу людей, які знаються у всіляких премудростях і таїнствах цієї науки. Але тепер камери стали прості у використанні і доступні всім і кожному. Все сучасне різноманітність камер влаштовано по одному і тому ж принципу, тому ними легко користуватися.

1.


Увімкніть камеру. Робиться це всього простим натисненням кнопки, або простим перемиканням з «викл» на «вкл». Перемикач зазвичай розташовується у верхній частині камери.

2.


Виберіть налаштування зйомки. Після включення камери можна відразу приступати до зйомки. Як би то не було, для отримання знімка кращої якості, можна покопатися в налаштуваннях і вибрати тип знімка, який ви хочете зробити. Більшість камер мають наступні параметри настройки: «Авто», «Портрет», «Пейзаж» і «Ручне регулювання». Вибрати потрібну настройку можна на екрані камери, натиснувши клавішу «Меню», або прокрутивши коліщатко налаштувань, розташоване прямо на камері. Якщо ви не впевнені в тому, який параметр краще застосувати, то сміливо вибирайте «Авто».

3.

Розберіться зі спалахом. Якщо ви знімаєте в темний час доби, то ви напевно захочете включити спалах вручну. Якщо у вас вибраний автоматичний режим зйомки, то камера буде знімати зі спалахом за замовчуванням, але в такому випадку, можливо, що знімок, знятий зі спалахом, вам не сподобається. Тоді можна відключити спалах. Для цього знайдіть на камері кнопку зі значком блискавки. Натиснувши на неї, ви зможете включати або вимикати спалах, коли вам заманеться.

4.

Наведіть і знімайте. Камери, які не потребують від вас самостійно настроювати фокусування, отримали назву «фотомильниці». У самій назві вже дається натяк на те, що під час використання подібних камер ви не зіткнетеся ні з якими труднощами. Просто наведіть камеру на те, що хочете відобразити і натисніть на кнопку «зйомка». Як правило, відшукати кнопку зйомки на камері не складає труднощів, оскільки вона сама помітна їх усіх.
{LikeAndRead}

5.

Завантажте фотографії на комп'ютер. Так як більшість сучасних камер є цифровими, зробити це дуже просто. У комплекті з камерою повинен бути провід під'єднання до комп'ютера через USB порт. Підключивши камеру до комп'ютера, ви зможете без праці переглянути будь зроблене вами фото через програму перегляду зображень.
{/LikeAndRead}