Як приготувати солоне тісто для ліплення


Існує маса рецептів приготування матеріалу для ліплення в домашніх умовах, але багато з них дають в результаті матеріал дуже низької якості. З матеріалу, приготовленої по цих рецептах, неможливо створювати скульптури; з ним важко працювати. У даній статті я навчу вас готувати відмінний, легке в роботі солоне тісто за особливим рецептом.

1.


Приготуйте всі інгредієнти!

Перед початком приготування солоного тіста вам необхідно підібрати інгредієнти: 4 склянки борошна для домашньої випічки, склянка солі, півтори склянки води. Знадобиться також велика миска, дерев'яна ложка і антипригарний деко для випічки. У вас є все необхідне? Тоді переходьте до кроку 2.

2.


Змішайте всі інгредієнти і вимішуйте тісто до тих пір, поки воно не досягне потрібної консистенції. Якщо ви не плануєте скористатися ним відразу, можна зберігати його в повітронепроникному контейнері, щоб не зіпсувався.

3.

Обпечуся виліплені фігури!

Як тільки ваші фігурки з отримав тесту будуть готові, встановіть їх на деко. Помістіть їх в духовку, попередньо розігріту до 180 градусів, приблизно на годину або трохи менше, залежно від розміру фігур. Коли вони придбають світло-коричневий відтінок, їх можна буде вийняти з духовки. Тепер дайте їм охолонути, і починайте розфарбовувати!
{/LikeAndRead}