Як продавати картини через інтернет


Ніколи ще раніше в історії, художникам не було так легко заробляти собі на життя. Замість того, щоб чекати того моменту, поки він зуміє відкрити художню галерею або дилер зацікавиться його роботами, багато художників тепер беруть справу в свої руки, розміщуючи і продаючи свої картини в інтернеті. Деякі популярні сайти роблять можливим практично для будь-якого художника пропонувати свої товари широкого загалу.

1.


Виберіть сайт, яким ви б хотіли користуватися. Звичайно, ви можете залишити свій твір мистецтва більш ніж на одному сайті, але це зажадає більше часу і зусиль з вашого боку. Хоча eBay - один з найвідоміших інтернет-аукціонів і інтернет магазинів, існуючий більше десяти років, є спеціалізовані сайти, які присвячені виключно продажу предметів мистецтва. Їх ви можете знайти в інтернеті.

В інтернеті існують також блоги, які розглядають кілька подібних сайтів і містять кілька корисних статей, присвячених тому, як продати ваші роботи через інтернет, це хороші ресурси, вони зможуть допомогти вам вибрати сайт, який підходить саме вам. Майте на увазі, що кожен сайт заробляє гроші певним чином: деякі сайти беруть невеликий відсоток від прибутку, а інші беруть авансом членський внесок. Прийміть це до уваги, перш ніж вибрати сайт. Крім того, в інтернеті ви можете дізнатися, які з обраних вами сайтів мають найвищий трафік і, отже, потенціал, який дозволяє заробити більше грошей.

2.


Натисніть на посилання «продати» на сайті, який ви обрали (як правило, вона перебувати на головній сторінці в панелі навігації або десь ще, але вона повинна бути добре помітна). У кожного сайту існують свої правила і політика, так що ретельно прочитайте всю інформацію, перш ніж зареєструватися. Деякі сайти можуть зажадати наявність рахунку в електронній платіжній системі для прийому платежів або оплати послуг сайту. Якщо це так, або якщо ви вирішите використовувати електронний гаманець для прийому платежів, відвідайте сайт платіжної системи, щоб створити електронний гаманець, якщо у вас його ще немає.

3.

Зробіть свою власну сторінку на сайті, який ви обрали, якщо він це дозволяє. Не хвилюйтеся, вам не потрібно бути програмістом, щоб зробити це. Як тільки ви почнете створювати свій аккаунт, ви знайдете інструкції по налаштуванню «магазина». Пам'ятайте, що ця віртуальна вітрина є вашим засобом зв'язку з потенційними клієнтами. Використовуйте його, щоб висловити, хто ви і що ви собою представляєте в якості художника.

4.

Розмістіть на сайті фотографії ваших творів мистецтва дуже хорошої якості. Це дуже важливо, так як за допомогою цих фотографій ви будете продавати свої художні роботи. Якщо зображення спотворює вашу роботу, ви можете втратити угоду і в кінцевому підсумку отримати незадоволених клієнтів.
{LikeAndRead}

5.

Регулярно заходьте на ваш аккаунт, щоб відстежувати, чи надходять замовлення і виконуйте їх в найкоротші терміни. Виставлення картин на продаж - тільки півсправи, ви повинні своєчасно доставити картину вашим клієнтам.
{/LikeAndRead}