Як продавати картини


Існує безліч художників, що борються за увагу публіки, тому продаж ваших картин може бути складним процесом, але ви повинні спочатку заробити собі ім'я і вибудувати свою кар'єру художника. Почніть з малого, здобувши популярність у місцевих мистецьких колах.

1.


Надрукуйте візитні картки, які включають в себе зразки ваших картин. Роздавайте їх усім, хто цікавиться творами мистецтва. Додайте візитні картки на місцевих дошках оголошень і залиште їх у закусочних по всьому місту.

2.


Поговоріть з місцевими власниками кав'ярень, кафе чи ресторанів про виставку картин. Запропонуйте повісити картини, надати інформацію про кожну з них і зняти їх у встановлені терміни за погодженням сторін. Запропонуйте їм відсоток від кожної проданої картини.

3.

Зробіть веб-сайт художника. Включіть туди короткі біографічні відомості, розмістіть фотографії своїх творінь і себе за роботою. Перерахуйте всі продані роботи та галереї, де ваші картини виставлялися. Додайте великі зображення доступних для придбання картин. Подайте невелике оголошення в газеті, що спрямовує потенційних відвідувачів на ваш сайт.

4.

Створіть навколо себе галас. Напишіть стислі статті для місцевих газет про мистецтво і живопису. Запропонуйте провести бесіду зі школярами про мистецтво і живопису та оповестіте засоби масової інформації про те, коли пройде ця зустріч.
{LikeAndRead}

5.

Повісьте картини в місцевих магазинах меблів. Виберіть магазини з відповідною аудиторією. Запропонуйте власникам магазинів відсоток від продажів.

6.

Зателефонуйте до мерії і дізнайтеся про майбутні художніх виставках у вашому районі. Розшукайте членів журі, які будуть брати в них участь. Відправте на розгляд фотографії картин. Запропонуйте картину для благодійної лотереї або аукціону. Попросіть, щоб в опис роботи були включені фото і біографія її автора.

7.

Організуйте свою власну виставку. Запросіть родичів, друзів, сусідів, однокласників, колег по роботі та інших художників. Нікого не випустите з уваги. Виставте картини на мольберти або повісьте на стіну. Подайте легкі закуски і вино.

8.

Спільно з місцевим центром мистецтва організуйте виставку під назвою «Роботи 10 художників за 1000 рублів», де будуть виставлені невеликі роботи вартістю 1000 рублів. Переконайтеся, що ЗМІ висвітлюють цю подію. Постарайтеся зробити так, щоб репортер місцевого ранкового випуску новин або новинного блоку вихідного дня вів передачу про цю подію в прямому ефірі.
{/LikeAndRead}