Як продавати фотографії через інтернет


Якщо у вас крутив очей на хороші кадри, і ви знаєте, як управлятися з фотоапаратом, то ви можете продавати свої знімки через інтернет. Якщо талант не обійшов вас стороною, ви зможете трохи заробити на своєму улюбленому хобі. Читайте далі, і ви дізнаєтеся, як зробити так, щоб ваш фотоапарат почав працювати на вас.

1.


Будьте професіоналом в тому, що ви робите. Головною умовою успішного продажу фотографій через інтернет є їх гарна якість. Знімається об'єкт повинен бути добре освітлений і повинен бути у фокусі. Дрібні проблеми кадру зазвичай можна виправити за допомогою програм для редагування фотографій, проте для отримання хорошого кінцевого продукту зазвичай доводиться докласти чимало зусиль.

2.


Знімайте те, що продається. Ваш малюк може бути просто чарівним, але ніхто не стане платити гроші за його фотографії. Натомість зосередьтеся на тому, за що інші готові платити. День за днем успішно продаються знімки на такі теми, як продукти харчування, окремо знятий лист на ставку чи пожимающие один одному руки люди. Щоб краще відчувати себе на ринку, витратьте якийсь час на перегляд фотографій, які продаються на різних фотосайтах.

3.

Отримайте дозвіл. Перш ніж продавати фотографії через інтернет, ви повинні отримає дозвіл від усіх людей, які є на ваших знімках. Те ж саме стосується об'єктів нерухомості і торгових марок. Так що будьте обережні при зйомці, щоб не зняти зайвого.

4.

Знайдіть хороший фотосайт. Є безліч різноманітних сайтів з фотографіями, які із задоволенням розмістили б у себе ваші знімки. Деякі з них користуються більшою популярністю, так що ви отримаєте від них набагато більше грошей. Загалом, гарненько озирніться.
{/LikeAndRead}