Як малювати автомобіль Покрокова інструкція


Малювання автомобілів - дуже захоплююче заняття. Прорисовуючі певні деталі машини, ви можете зобразити ту чи іншу модель. З нашої покрокової інструкцією навіть початківці художники зможуть виконати малюнок як спортивного «Альфа-Ромео», так і потужного вантажівки. Ми радимо концентруватися не стільки на промальовуванню різних деталей машини, скільки слідувати нижчеподаній інструкції і добитися візуальної цілісності.

1.


Виберіть зразок для малювання. Більше того, ви можете додатково вивчити як самі моделі автомобілів, так і малюнки художників. На сайті All About Drawings ви знайдете безліч малюнків олівцем, починаючи з зображень старих вантажних автомобілів і закінчуючи сучасними спортивними автокарів. Іншим джерелами натхнення можуть стати фотографії або оголошення. Зверніть свою увагу на унікальні деталі автомобіля, так як саме промальовування особливостей спортивного автомобіля або вишукувань старої моделі принесе вам величезне задоволення. Постарайтеся передати унікальність таких деталей як фари, вінтажні дзеркала і навіть невеликі вм'ятини і подряпини, які з'являються з часом.

2.


У всіх подробицях вивчіть зразок. Розгляньте модель з усіх боків, запам'ятайте різні форми й обриси автомобіля, наприклад, прямокутне вітрове скло з закругленими кутами або куполообразная форма даху автомобіля «Фольксваген Жук». Зверніть увагу на поєднання великих обрисів і їх пропорційність. Малюйте твердим олівцем, щоб зробити легкий начерк основних частин машини. Періть або виправляйте лінії, щоб домогтися правильної перспективи. На цьому етапі ви можете додати основні елементи фону.

3.

Твердо-м'яким олівцем нанесіть тіні на ті ділянки, які необхідно виділити. Якщо ви виконуєте весь малюнок простим олівцем, додатково можна скористатися м'яким олівцем, який додасть виразності вашому малюнку. Трохи висвітили затемнені ділянки, щоб добитися ефекту півтіней. Продовжуйте малювати, використовуючи різні відтінки сірого. Ластиком підправляти тіні і обриси автомобіля.

4.

Порівняйте малюнок з оригіналом. Визначте, які частини зразка найбільш запам'ятовуються і унікальні. Ці елементи також необхідно додати у ваш малюнок. Твердим або твердо-м'яким олівцем прорисуйте необхідні деталі. Приготуйтеся до того, що вам кілька разів доведеться прати і промальовувати ці елементи, щоб повною мірою передати їх оригінальність. Періть акуратно, щоб не змазати олівцеві лінії.
{LikeAndRead}

5.

Ще раз порівняйте ваш малюнок зі зразком. Твердо-м'яким олівцем підкресліть прості і великі затемнені ділянки малюнка. Також подумайте про необхідність затемнення елементів заднього плану. Ще раз подивіться, які деталі ви хотіли б додати у ваш малюнок.
{/LikeAndRead}