Як малювати аерографом


Якщо ви навчитеся користуватися аерографом, то зможете створювати красиві художні роботи. Трохи попрактиковавшись, ви зможете освоїти деякі прості прийоми і техніки, які в свою чергу дозволять вам пофарбувати що завгодно, починаючи з автомобілів і аж до шоломів, футболок і навіть шкіряних курток. Незалежно від того, де ви хочете створити свій твір, використовувані методи будуть одними і тими ж.

1.


Підготуйте робоче місце в кімнаті з досить хорошою вентиляцією, або з встановленим витяжним вентилятором, щоб вам не довелося вдихати пари фарби. Очистіть поверхню, на якій будете творити, і застелите газетами все, що потрібно вберегти від попадання фарби. Розпорошите на задню поверхню шаблону клей і помістіть на те місце, де ви будете малювати.

2.


Змішайте фарбу відповідно до вказівок виробника. Налийте трохи фарби в бачок, а потім за допомогою пластикової піпетки наповніть фарбою аерограф.

3.

Заповніть аерограф. Підключіть аерограф до повітряного компресора. Увімкніть компресор і налаштуйте тиск повітря. Перевірте голку. Приєднайте бачок з фарбою і спробуйте розпорошити трохи фарби, щоб перевірити роботу аерографа.

4.

Не забувайте, що під час роботи над малюнком треба тримати ручку аерографа так, ніби це олівець. Повітряний шланг пропустіть над передпліччям. Тримайте аерограф вертикально на відстані кількох сантиметрів від робочої поверхні. Перш ніж натискати на пусковий важіль, почніть рух рукою.
{LikeAndRead}

5.

Починайте наносити шари фарби на малюнок. Перший шар повинен бути дуже тонким, щоб його зробити потрібно всього кілька проходів аерографа. Для створення якісного рівномірного покриття наносите три або чотири шари.

6.

Почистіть свій аерограф. Чистити аерограф потрібно при кожній зміні кольору фарби. Це важливий етап, оскільки через неякісну очищення всередині аерографа може засохнути фарба, яка заб'є кисть, і аерограф перестане працювати належним чином.
{/LikeAndRead}