Як малювати очі


Розглядаючи портрет, перше, що ми помічаємо - це очі. Якщо хочете, щоб написаний вами портрет запам'ятався, вам необхідно освоїти декілька прийомів, які допоможуть досягти правдоподібності.

1.


Очне яблуко.
Починаючи малювати очі, насамперед, необхідно зобразити очне яблуко. Намалюйте 3 кола: спочатку великий, у ньому намалюйте середній і в середньому - маленький. Ці 3 кола представляють собою очне яблуко, райдужку і зіниця відповідно. Нічого страшного, якщо у вас не виходять ідеально рівні кола. І як зазвичай, малюйте тільки легкими штрихами.

2.


Розріз очей.
Після того, як ви намалювали очне яблуко, приступайте до зображення верхнього і нижнього століття. Для цього зверху і знизу накресліть горизонтальні, злегка зігнуті лінії, які наче окреслюють його. У вас повинна вийти своєрідна «рамочка» для ока. Ви можете поекспериментувати з різними формами. Різний розріз очей відображає різні емоції, національну приналежність і т.д.

3.

Намалювавши верхню і нижню повіку, ви можете стерти зайві лінії. Єдине, що ми робимо на даному етапі - це трохи подчищаем малюнок і готуємося малювати інші деталі.

4.

Накладаємо відблиски.
Тепер ми готові приступити до накладання відблисків. Висвічуються малюнок у тих місцях, куди падає світло. Оскільки поверхню очі волога, ці ділянки виражені досить чітко. Зовнішні відблиски повинні бути виконані тонкими і чіткими штрихами.
{LikeAndRead}

5.

Затемнюємо райдужки.
Отже, малюнок майже завершено! Розставивши відблиски, можна приступати до затушовування райдужки (кольорова частина ока) і затемненню зіниці. Щоб досягти реалістичності, потрібно накласти тінь на райдужки так, щоб висветленія частина райдужки розташовувалася навпроти висветленія частини ока (наприклад, якщо відблиск на оці знаходиться нагорі, то відблиск на райдужці повинен розташовуватися внизу).

6.

Прикінцеві штрихи.
Ми виходимо на фінішну пряму! Основна робота вже виконана, і єдине, що залишилося зробити - це доповнити малюнок заключними штрихами. Щоб додати райдужці обсягу, швидкими, довільними рухами накладайте штрихи по напряму від зіниці до краю райдужки. Після цього, за своїм бажанням, можете додати ще кілька деталей, наприклад, намалювати вії, відтінити шкіру або домалювати інше обличчя (але це вже зовсім інший урок!).
{/LikeAndRead}