Як малювати графіті


Ці написи зараз можна побачити всюди. Іноді вони виглядають привабливо, іноді бридко. Якщо ви самі спробуєте імітувати ті доморощені зразки графіті, які вам траплялися, то зрозумієте, що це зовсім непросто.

Існує три основні стилі графіті:
Хенді («Handies») - часто виглядає недбало, як чиясь підпис.
Троу-ап («Throw-ups») - зображення букв у вигляді великих бульбашок.
Шматок («piece») - скорочено від «masterpiece», тобто «шедевр».
Ця стаття допоможе вам освоїти стиль «шматок».

1.


Накреслення літер

Перш ніж розмальовувати стіни, необхідно розробити свій власний стиль на папері. Для початку замалюйте всі букви з клавіатури. Зображуйте їх гранично просто: щоб змінити їх форму у відповідності зі своєю фантазією, спершу треба вивчити їх будову.

При створенні своїх букв базові обриси малюйте за допомогою решітки.

2.


Невеликі видозміни

Добре освоївши зображення базових обрисів, спробуйте злегка змінити форму букв. Використовуйте для цього розширення і викривлення.

3.

Нові зміни

Коли досягнете успіху в цьому, пошукайте нові способи видозміни букв, як і раніше зберігаючи базові обриси. Але не забувайте прислів'я: поспішиш - людей насмішиш. Щоб виробити по-справжньому химерний стиль і створювати дійсно цікаві «шматки», треба наполегливо тренуватися і весь час шукати і пробувати щось нове. А для початку найкраще створювати прості роботи.

4.

Домагайтеся помітного прогресу

Зробивши черговий начерк, спробуйте його намалювати. Відшукайте затишне містечко, де ніхто вам не завадить (наприклад, під мостом або на шматку фанери у себе за будинком) і приготуйтеся до жорстокої критиці.
{LikeAndRead}

5.

Корисно відшукати зразки графіті в Інтернеті. Знайдіть прості і розбірливі зображення букв і постарайтеся їх просто замалювати. Це потрібно для практики і пошуку нових ідей. Це також допоможе вам у виробленні власного стилю. Однак копіюйте чужі графіті тільки на папері, не використовуйте їх більше ніде в чистому вигляді. Інакше в світі графіті ви заслужите звинувачення в крадіжці і загальне презирство.
{/LikeAndRead}