Як малювати демонів


Фантастичні зображення міфічних чудовиськ - важлива частина жанру жахів, наукової фантастики та фентезі. Від Едді, талісмана хеві-метал групи «Iron Maiden», і до безлічі зловісних створінь «Володаря кілець», демони - популярне відображення наших найглибших страхів. Правильні техніки малювання можуть допомогти вам втілити демона на папері, для коміксу, фільму або просто в альбом з малюнками.

1.


Спочатку зробіть легкий начерк, перш ніж надавати йому характерні риси. Вирішіть, як зображення буде розташовуватися і чи буде ваш персонаж стояти прямо або ж горбиться, як горгулья.

2.


Намалюйте очі, скошені від зовнішнього кута до носа. Намалюйте над очима великі нависають надбрівні дуги, але не додавайте занадто багато волосся - війок або брів. Надайте розрізом очей подовжений котячий вигляд.

3.

Намалюйте маленький товстий ніс, розташований трохи нижче очей. Багато малювальники демонів зображують їх з палаючими ніздрями, а носи при цьому такі маленькі, що нагадують череп або свиней.

4.

Розтягніть рот у відкритій зловісною посмішкою. Відкритий рот дасть вам можливість намалювати гострі зуби.
{LikeAndRead}

5.

Затемните вилиці. На багатьох малюнках демони зображені з запалими вилицями, що надає їм вигляду мерців.

6.

Додайте загострені вушка і маленькі ріжки, стирчать на скронях. Голову можете залишити лисою або покрийте її завитками скуйовджених волосся.

7.

Намітьте торс, кінцівки і крила. До деталей тіла можна підійти творчо і зробити його або м'язистим і сильним, або ж скелетообразним і кволим.
{/LikeAndRead}