Як малювати коней


Діставайте олівець і аркуш паперу і приступимо! Зараз я покажу вам, як намалювати коня.

1.


Намалюйте передню частину морди. Вона трохи нагадує за формою половину арахісу. На даний момент жодних деталей ми не додаємо. Зараз тільки малюємо силует.

2. Додайте ніздрі і очей. Для цього внизу посередині того, що ви вже намалювали в пункті 1, намалюйте шишку і поставте в ній крапку. А тепер, з краю цієї ж половини арахісу намалюйте ще одну гулю і ще одну точку.

Між ніздрями намалюйте маленьку, тонку лінію, спрямовану прямо вниз. Це зробить ніс більше схожим на кінський.

Намалювати око ще простіше. Намалюйте овал у верхній частині того, що ви намалювали в пункті 1, а всередині його додайте маленький чорний кружок. Це буде очей із зіницею. За бажанням можете також намалювати брову.

3.


Додайте щелепу і вилицю. Намалюйте верхню губу, трохи звисає посередині до нижньої частини половинки арахісу, яку ви намалювали в пункті 1, а нижній частині надайте форму товстої нижньої губи. Тепер додайте підборіддя.

Нехай лінія підборіддя йде всередину і трохи назад до того, як очниця почне переходить у вилицю. Але не домальовуйте вилицю до верхньої частини голови, це поширена помилка.

4.

Додайте чубок і вуха. Для початку намалюйте перший вухо, потім додайте чубок і потім друге вухо. Щоб намалювати вухо, покажіть трикутник без кутів, висота якого буде вище, ніж ширина. Можете домалювати всередині нього ще одну лінію, щоб трикутник більше скидався на вухо.

Тепер можна намалювати чубок. Тут ви можете дати волю уяві. Ви можете зробити коні ірокез чи емо-чубчик або нехай буде зовсім без чубка.

Після чубчика можете намалювати ще одне вухо або тільки його кінчик, який стирчить з-за волосся.
{LikeAndRead}

5.

Намалюйте шию і гриву. Ще раз повторюся, що гриву ви можете вибрати будь-яку. Просто намалюйте діагональну лінію назад і вниз і додайте волосся зверху і вздовж.

Щоб намалювати шию, просто намалюйте вигнуту лінію у вигляді півкола, що відходить від вилиці.

6.

Тепер прийшла черга малювати спину. У нашої коні вже є голова, пора дати їй тулуб. Намалюйте довгу лінію, яка в кінці трохи зігнеться у вигляді арки, що позначає стегно. Потім лінія трохи згинається, позначаючи заднє копито.

7.

Тепер коні потрібно копито. Для цього намалюйте кістяну частину копита, але задню його частину поки не малюйте.

8.

Намалюйте коні переднє копито. Для початку, звичайно, домалює їй грудну клітку. Продовжіть лінію шиї вниз і трохи вперед перш, ніж лінія поверне назад, щоб позначити живіт. Перед тим, як малювати живіт, зупиніться, щоб залишити місце для копит.

Тепер на рівні плеча коня починайте малювати широку частину копита. Нехай воно потихеньку звужується, поки спускається вниз. На рівні грудей буде найвужча частина копита.

9.

Тепер намалюємо друге заднє копито. Починайте приблизно на рівні середини спини і намалюйте лінію трохи вниз, щоб позначити стегно. Нехай лінія трохи видається вперед, потім назад.

Як тільки у вас почало виходити копито нормальної ширини, домалює коліно, яке буде трохи випирати через получившегося копита.

10.

Намалюйте ще одне заднє копито. Зробіть це так само, як попереднє. Однак врахуйте, що, раз це копито знаходиться на іншій стороні коні, ми не можемо побачити її стегна.

11.

Домалюйте живіт і хвіст. Нехай спереду живіт буде нижче через кісток грудної клітини, а потім нехай лінія трохи підніметься, щоб позначити тонку талію.
Додайте хвіст. І знову ж, його стиль залежить від вашої фантазії. Кінь готова!
{/LikeAndRead}