Як малювати персонажів з мультфільмів


Найважливішою частиною будь-якого хорошого мультфільму є унікальні герої. Зазвичай персонажів мультфільмів малюють без особливої деталізації, а деякі риси перебільшують. Щоб самому намалювати героя мультфільму, скористайтеся наступними порадами.

1.


Візьміть простий олівець і швидко намалюйте силует вашого персонажа. Всі частини тіла повинні складатися з примітивів - овалів, кіл, прямокутників, прямих і кривих ліній.

2.


Подумайте над тим, які риси характеру будуть властиві вашому персонажу, а його типаж повинен повністю відповідати характеру. Ваш герой може бути ким завгодно і яким завгодно - дратівливим або доброзичливим, сміливим чи боягузом, героєм або злодієм.

3.

Намалюйте свого персонажа в потрібній позі. Якщо його голова опущена, а руки знаходяться в кишенях, то ймовірно, що ваш герой сором'язливий. Якщо ваш герой високий і широкоплечий, то, швидше за все, він сильний і впевнений у собі.

4.

Подумайте над одягом для свого персонажа. Дуже важливо підібрати правильний одяг. Це може бути і військова уніформа, блакитні джинси з дірками на колінах або костюм супергероя з еластичної тканини.
{LikeAndRead}

5.

Також не забувайте про підсвідомому вплив, який чинять певні риси персонажа. Наприклад, криві лінії і кола вказують на те, що ваш персонаж доброзичливий, а трикутники і гострі кути свідчать про те, що його потрібно побоюватися. У більшості випадків, персонажі, які є героями, зазвичай мають злегка грубуваті риси.

6.

Зробіть особа персонажа виразним. Очі можуть розповісти багато чого про його характер. Погляд може бути схвильованим, переляканим, задумливим, впевненим або підозрілим. Форма обличчя чітко вказує на вік персонажа. Якщо він молодий, то особа повинна бути круглим з великими круглими очима, якщо постарше - то воно має бути злегка витягнуте і худе з малими, як намистинки, очима.

7.

Коли персонаж готовий, обведіть контури чорнилом або маркером. Потім можна приступити до його розфарбовування. Найкраще для цього скористатися олівцями або фарбами.
{/LikeAndRead}