Як малювати роботів


Будь-хто, хто може малювати прості геометричні фігури, легко зможе намалювати роботів. Роботів на малюнках роблять з різних квадратів, кіл і циліндрів. Намалювати робота зможе художник будь-якого віку.

Намалюйте голову робота

1.


Спочатку намалюйте голову робота. Почніть приблизно на верхній третині листа, так у вас буде достатньо місця, щоб намалювати голову. Перший крок до того, щоб намалювати робота - це намалювати прямокутник. Намалюйте прямокутник, накресливши горизонтальну лінію лінійкою. Тримайте лінійку прямо і наведіть її вниз, щоб намалювати ще одну горизонтальну лінію для нижньої частини прямокутника. Голова робота може бути настільки великою або маленькою, наскільки вам завгодно, якщо вона буде вміщатися на вашому аркуші для малювання.

2.


Щоб зробити голову робота, перетворите прямокутник в паралелепіпед. Проведіть лінію під кутом з верхнього лівого кута і таку ж лінію з правого боку. Щоб лінії були прямими, креслите по лінійці. Після того, як намалюєте першу лінію, пересуньте лінійку до правого верхнього кута. Це допоможе вам досягти такого ж кута нахилу лінії, коли ви будете перетворювати голову робота в паралелепіпед. Перемістіть лінійку вниз до нижньої частини паралелепіпеда і намалюйте третю лінію паралельно двома лініях, які ви тільки що намалювали. Зверху намалюйте пряму горизонтальну лінію. Закінчите малювати голову, намалювавши вертикальну лінію, що відходить від верхнього правого кута до правого нижнього кута.

3.

Намалюйте маленький циліндр в правій частині паралелепіпеда, це буде вухо робота. Намалюйте дві маленьких лінії паралельно один одному. Нехай лінії злегка виходять за зовнішню лінію голови. Перетворіть лінію в циліндр, намалювавши злегка заокруглену лінію з лівого боку ліній. Замкніть зовнішню сторону циліндра, намалювавши ще одну заокруглену лінію. Кругла частина ліній повинна видаватися назовні. Зітріть зайву горизонтальну лінію на вусі, яка була намальована, коли ви малювали паралелепіпед, слідуючи пункту 2. Намалюйте ще дві короткі лінії з іншого боку, щоб намалювати інше вухо. Ці дві лінії повинні бути коротше, тому що ця сторона голови робота не так помітна. Намалюйте одну заокруглену лінію, щоб завершити малювання вуха.

4.

Намалюйте особа робота, додавши геометричних фігур. За допомогою лінійки намалюйте два маленьких квадрата, щоб зобразити очі. Квадрати можуть бути великого або маленького розміру. Усередині кожного квадратного очі намалюйте один маленький квадрат. Це будуть очні яблука робота. Якщо захочете намалювати ще одного робота, очі у нього можуть бути круглими або навіть трикутними, Додайте ще одну лінію або довгий, вузький прямокутник, щоб намалювати рот. Якщо хочете, щоб рот у робота був відкритий, намалюйте широкий прямокутник.
{LikeAndRead}

5.

Вдосконалить малюнок особи робота і голови, намалювавши будь-які інші форми, які вам подобаються. Додайте антени вгорі голови робота, намалювавши зверху голови дві маленьких лінії з кружечками. Зробіть вуха цікавіше, додавши до них хвилясті лінії або конуси. Зробіть робота неповторним, додавши до малюнка додаткові форми.

Намалюйте тіло робота

1.

Намалюйте тіло робота одним довгим прямокутником. Помістіть лінійку на ту ж лінію, що й перша вертикальна лінія голови робота. Відступите на відстань, приблизно рівне довжині голови, потім намалюйте пряму лінію для тіла робота. Пересуньте лінійку і з'єднайте її з іншого внутрішньої лінією голови робота. Накресліть ще одну вертикальну лінію для іншої сторони тіла робота. Проведіть горизонтальну лінію зверху прямокутника. Завершіть малюнок першого прямокутника, що утворює тіла робота, накресливши ще одну горизонтальну лінію.

2.

Перетворіть прямокутник в паралелепіпед, щоб намалювати тулуб робота. З'єднайте лінійку з першою кутовий лінією голови робота у верхньому лівому кутку. Пересуньте лінійку вниз до тулуба робота під тим же кутом. Намалюйте маленьку кутову лінію. Зберігайте кут напрямку лінійки і пересуньте її до верхнього правого кута тулуба робота. Намалюйте ще одну лінію. Пересуньте лінійку вниз до правого нижнього кута тулуба робота і намалюйте третю і останню кутову лінію. Завершіть малюнок тіла однієї горизонтальною лінією нагорі. Проведіть останню лінію горизонтально, щоб завершити малюнок паралелепіпеда, який є тулубом робота. Останню лінію тіла робота потрібно з'єднати з його головою. Внесіть необхідні зміни.

3.

Намалюйте роботу рухливі руки. Намалюйте прості спіральні форми з кожного боку тіла, щоб руки робота були схожі на дріт. Намалюйте маленькі прямокутники, щоб у робота були пальці. Пальці можуть бути намальованими одним довгим квадратом, або можна намалювати кожен палець окремо. Використовуйте два або три маленьких прямокутника, щоб намалювати кожен палець. У пошуках натхнення подивіться на свої власні пальці. Вони згинаються в трьох місцях.

4.

Намалюйте тіло робота. Малюнок може грунтуватися на функціях робота. Намалюйте маленький телеекран для робота-комунікатора. Прорисуйте в тілі робота дверцята, він може створювати об'єкти всередині себе. Використовуйте уяву і намалюйте геометричні форми, щоб додати до тулуба робота кнопки і вогники.
{LikeAndRead}

5.

Прикріпіть голову до тіла робота, намалювавши кілька маленьких квадратиків і прямокутників. Або намалюйте такий же циліндр, як для вух. Ці фігури можуть стояти одна на інший. Якщо ви залишите між ними простір і додасте маленьку рисочку, це теж варіант того, як можна домалювати шию

Намалюйте ноги і ступні

1.

Помістіть лінійку ліворуч від робота. Прикладіть її до лівої сторони тулуба робота. Накресліть коротку вертикальну лінію. Проведіть другу коротку вертикальну лінію, щоб намалювати праву ногу. Намалюйте горизонтальну лінію, що сполучає дві лінії. Закінчите малювати квадрат, який зображає ступню.

2.

Перетворіть маленький квадрат в паралелепіпед, малюючи паралельні лінії, як ви це проробили в пункті 1 з головою. Додайте колеса або інші елементи, які вам подобаються, до паралелепіпеда, щоб перетворити його в ступню робота.

3.

Намалюйте тонку лінію, орієнтуючись по нижній частині лівої ноги. Це допоможе вам вибудувати праву ступню по горизонтальних лініях. Використовуйте внутрішню лінію тіла робота як вертикальний орієнтир, щоб намалювати квадратну праву ступню робота. Перетворіть квадрат в куб і зробіть так, щоб він був схожий на ліву ступню.

4.

Намалюйте ноги робота. Використовуйте різні геометричні форми, включаючи циліндри, квадрати, кола та прямокутники. Складіть їх один на інший або залиште між ними порожні місця, щоб додати лінії з дроту. Намалюйте роботу великі круглі коліна, щоб він виглядав гнучким.
{LikeAndRead}

5.

Зітріть всі зайві і напрямні лінії на малюнку. Використовуйте м'яку гумку, щоб акуратно стерти частину графіту з паперу, залишаючи на малюнку робота світлі лінії. Використовуйте чорнильні маркери, щоб завершити малюнок робота, вималювати ними поверх олівцевих ліній.
{/LikeAndRead}