Як малювати тулуб людини


Тулуб людини намалювати досить легко, знаючи пропорції людського тіла. Кожна частина тіла має свою довжину і малюється пропорційно цій довжині. У даній статті ви знайдете поради, як малювати тіло дорослої людини, приймаючи за одиницю виміру довжину і ширину голови.

1.


Намалювавши голову певного розміру, ви легко визначите місце розташування інших частин тіла. Загальноприйняте співвідношення тіла дорослого чоловіка до довжини його голови дорівнює 1:7.

2.


Беручи за одиницю виміру довжину і ширину голови, тулуб чоловіка можна розбити наступним чином: зростання людини дорівнює 7-7,5 довжин голови; ширина плечей дорівнює 2 ширини голови; стегна трохи ширше голови.

3.

Грунтуючись на тій же одиниці виміру, тулуб жінки розбивається на пропорції трохи інакше: зріст дорівнює 6 довжинах голови; ширина плечей становить 1,5 ширини голови; стегна - 2 ширини голови.

4.

Всі ці пропорції допоможуть вам намалювати тулуб людини. Малюнок почніть із зображення голови. Переконайтеся, що пропорції плечей, стегон і зростання намальовані у відповідності з правилами, зазначеними у пунктах 2 і 3.
{/LikeAndRead}