Як зробити смердючу бомбу


Я навчився робити таку бомбу у свого брата, який раніше часто закидав їх в мою кімнату, і одного разу я підглянув, як він їх робить.

1.


Спочатку вам потрібно дістати необхідні інгредієнти. Ключовим інгредієнтом є порошок кореня валеріани, тому перевірте, щоб він обов'язково був. Зараз практично у всіх на кухні в шафці стоять сіль і оцет, так що думаю, що це не буде проблемою. Ще нам потрібна порожня банку з кришкою. Тепер ви знаєте, що нам знадобиться, і ми можемо продовжити. До речі, вам знадобляться захисні рукавички.

2.


Рекомендую вам взяти близько 20 або менше капсул порошку кореня валеріани. Але, так як це ваша бомба, вирішувати вам. Перед тим, як приступити до роботи з капсулами, надіньте рукавички. Потім насипте потрібну кількість порошку в банку. Зауважте, що запах також в'їдається в шкіру рук, тому я написав, що вам знадобляться рукавички. Рухаємося далі.

3.

Додайте приблизно 10 столових ложок солі. Потім закрийте банку і потрясіть її. Відкрийте банку і налийте приблизно така ж кількість оцту, скільки там солі і порошку, разом узятих. Закрийте кришку дуже і дуже щільно і потрясіть банку. Після цього вміст банки своїм виглядом буде нагадувати бруд. Єдине питання, який не дає мені спокою, це НАВІЩО вам знадобилося це нещадне зброю, але все, що я можу сказати, це використовуйте його з розумом.
{/LikeAndRead}