Як зробити камеру-обскуру


Камера-обскура - це найпростіша різновид фотоапарата. Камера-обскура направляють світло на світлочутливу плівку або фотопапір без використання будь-яких лінз, звичних за традиційними камерам. Камера-обскура здатна навчити вас деяким основам фотографії, тому її створення буде відмінним введенням в світ фотографії, як для дітей, так і для дорослих. Для виготовлення камери-обскури потрібно всього кілька речей, які завжди можна знайти у себе вдома.

1.


Звільніть циліндричну коробку від вівсяних пластівців, протріть її зсередини, переконайтеся, що вона чиста. Коробка від пластівців ідеально підходить через свою щільно закривається кришки. Якщо у вас немає під рукою такий коробки, можна використовувати будь-яку іншу з щільною кришкою.

2.


Пофарбуйте коробку і кришку від неї з усіх сторін в чорний колір за допомогою аерозольної фарби. Дайте фарбі ніч на висихання.

3.

Проробіть за допомогою шпильки або ножа з гострим кінчиком маленький отвір на відстані приблизно 7,5 см від дна коробки.

4.

Виріжте з чорного картону квадрат зі стороною приблизно 7,5 см. Прикріпіть його за допомогою ізоляційної стрічки перед створеним на кроці 3 отвором. Це квадрат буде служити в якості затвора нашої камери. Обов'язково приклейте квадрат з усіх боків, переконайтеся, що його легко можна підняти і встановити назад.
{LikeAndRead}

5.

Заклейте стрічкою всі місця, через які потенційно світло може потрапляти в камеру, в тому числі це стосується і кришки. Не наклеюйте ізоляційну стрічку занадто сильно, не повинно виникати складнощі з тим, щоб у будь-який момент зняти її.

6.

Відкрийте вашу нову камеру-обскуру і вставте всередину неї лист фотопаперу розміром 10 на 15 см емульсією назовні. Щоб фотопапір не руйнуючи, це потрібно робити в темній, абсолютно темній, кімнаті. Папір потрібно встановлювати паралельно видошукача. Кожен раз, коли ви захочете зробити новий знімок, вам буде потрібно витягувати з камери використаний лист фотопаперу і вставляти новий.

7.

Візьміть нову камеру-обскуру на вулицю, направте його на обраний об'єкт зйомки і відкрийте затвор. Оскільки у камери немає видошукача, ви зможете тільки приблизно направити її на об'єкт, що знімається.

8.

Занесіть камеру назад в будинок і витягніть з неї фотопапір. Далі вам потрібно буде її проявити.
{/LikeAndRead}