Як зробити колесо водяного млина


Створення колеса водяного млина - це цікавий спосіб навчити дітей і дорослих основам гідродинаміки. Обертові під напором води колеса були винайдені тисячі років тому жителями древньої Месопотамії і колись були основним джерелом енергії для помелу борошна та інших потреб. Будівництво такого колеса може стати цікавим заняттям для сім'ї та учнів.

1.


Відкладіть в сторону картон, паперові стаканчики і трубочки. Виріжте з картону круг, потім візьміть олівець і виконайте з його допомогою в отвір у картоні.

2.


Вставте в пророблений отвір пластикову трубочку. Переконайтеся, що отвір знаходиться точно посередині кола, в іншому випадку баланс колеса буде порушений, і воно не зможе нормально обертатися.

3.

Прикріпіть за допомогою степлера три пластикових стаканчика з зовнішнього боку картонного кола. Щоб колесо працювало правильно, стаканчики потрібно прикріпити на рівній відстані один від одного.

4.

Підніміть конструкцію за кінчики пластикової трубочки, вставленої в колесо, і перевірте, як вона буде працювати. Для цього направте потік води з глечика на стаканчики. Робити це краще, звичайно, над чим-небудь на зразок раковини або ванни.
{/LikeAndRead}