Як зробити себе стрункіше за допомогою фотошопу


В Америці, в 1950-х роках, Мерилін Монро вважали еталоном краси. Сьогодні їй би вже не світила кар'єра в модельному бізнесі, хіба що моделлю великих розмірів, тому що в наш час вона вважалася б товстою. Тепер, за допомогою фотошопу, будь-хто може змінити свою зовнішність, отримати гладку шкіру, білі зуби - і, тільки уявіть собі, - стати вище і стрункіше.

Дизайнер Ральф Лорен приніс свої вибачення за використану в рекламі ретуш, в результаті чого Філіпа Гамільтон, худа, струнка модель, набула дуже виснажений вигляд. Модель розповіла кореспондентам, що з будинку моди її звільнили через наявність зайвої ваги. Її зріст - 155 см, а вага - 54 кг, вона носить 42 розмір і працює на Ральфа Лорена з 2002 року.

За звітами Всесвітньої організації охорони здоров'я, чималий відсоток жінок страждають ожирінням - і Філіпа Гамільтон, по будь-якими мірками, вважається худий.

Завдяки бажанню здаватися стрункішою, і сучасним
технологіям, які роблять це можливим - ви можете дізнатися, як це роблять графічні дизайнери. Змінюйте власні фото - тільки не перестарайтеся.

1.


Виберіть зображення для роботи. На ньому має бути вільне місце навколо об'єкта, так як при викривленні зображення буде загублена частину інформації. Багато фотографів використовують Фотошоп або GIMP завдяки великому вибору інструментів для редагування. У них можна регулювати експозицію, коректувати колір, обрізати і змінювати зображення тисячами різних способів.

2.


Виберіть фільтр «Curve Bend».

На вибраному зображенні ви можете використовувати фільтр «Curve Bend» в GIMP, щоб підігнати фігуру під модельні стандарти. Фактично цей інструмент просто розтягне зображення, зробивши модель вище і стрункіше. Ви можете знайти цей інструмент у розділі фільтри в GIMP. Відкрийте фільтр, щоб відбилася панель інструментів.

3.

Фільтр «Curve Bend».

Щоб звикнути до панелі інструментів фільтра «Curve Bend», поекспериментуйте з повзунками та налаштуваннями, які використовуються в попередньому перегляді. Якщо за нинішніми стандартами модель на фотографії занизька - ми зробимо її вище і стрункіше, розтягнувши її у вертикальній частині кривої. Зверніть увагу на те, що в результаті цього загубиться верхня частина зображення. Використовуйте попередній перегляд і поекспериментуйте, змінюючи криву верхній і нижній частині зображення. Пам'ятайте про остаточне кадрування зображення, зробіть так, щоб воно виглядало природно.

4.

Ображати.

Використовуйте інструмент Crop (кадрування), щоб обрізати зображення. Використовуйте інструмент «прямокутник», щоб прибрати зайвий фон. І ось результат, модель стала трохи вище і стрункіше. Якщо вона виглядала на 170 см і 56 кг, то тепер вона виглядає на 175 см і 54 кг. Але, зауважте, що частина зображення не потрапляє під коригування вигину кривої. Щоб це змінити, виберіть інструмент прямокутник з панелі інструментів і обріжте зображення так, щоб зникли зайві деталі зображення.
{LikeAndRead}

5.

Порівняння шляхом накладення.

Використовуючи функцію Merge (злиття), ви зможете порівняти 2 зображення. Ось воно, тепер ви бачите, що модель на правому зображенні вище і стрункіше.{/LikeAndRead}