Як зробити прикрасу для дому


Саморобні прикраси - це простий і недорогий спосіб прикрасити ваш будинок. Незалежно від того, чи робите ви їх на свято або просто для розваги, ці прикраси будуть радувати око в будь-який час.

1.


Візьміть алюмінієву банку.

2. Ножицями відріжте верхівку і дно. Для безпеки надіньте рукавички та окуляри. Перший розріз можна зробити ножем, щоб ножиць було легше пройти всередину. Розріжте банку збоку і розгорніть.

3.


Обведіть трафарет прикраси, яке хочете зробити. Мені, наприклад, подобаються листя, але ви можете використовувати креслення або малюнок від руки. Це можуть бути сніжинки, фрукти і все на що у вас вистачить фантазії. Олівцем, кульковою ручкою або чим-небудь гострим обведіть лінії розрізу.

4.

Ріжте по лініях. Будьте обережні: краї розрізаного алюмінію дуже гострі.
{LikeAndRead}

5.

Чимось тонким і гострим нанесіть на вирізане прикраса всі необхідні деталі - прожилки на листі тощо. Візьміть цвях і проробіть отвір, щоб прикрасу можна було повісити.

6.

Відшліфуйте прикраса, щоб прибрати всі нерівності і інші дефекти і щоб додати поверхні красивий олов'яний блиск. Для цього підійде шліфувальний праску або щось подібне. Я шліфувала з передньою і з задньої сторони. Якщо хочете, можете повністю відшліфувати фарбу з поверхні, але я залишила фарбу, щоб створити штучно зістарений вигляд. Шліфування підкреслює вирізані на прикрасі деталі, так що переконаєтеся, що нанесли малюнок заздалегідь.

7.

Протягніть через отвір стрічку, мотузочку, щоб повісити прикрасу. Ось і все.
{/LikeAndRead}