Як зробити кольорове коло


Коли ви вчитеся малювати, або якщо ви просто хочете згадати, як кольори співвідносяться один з одним, вам може допомогти колірний круг. Почніть з основних кольорів, а потім створіть інші кольори кола, змішуючи вторинні кольори. Колірний круг можна намалювати різними засобами, але найлегше змішувати і використовувати саме акварель.

1.


Намалюйте на аркуші паперу рівносторонній трикутник.

2.


У його верхній точці намалюйте жовтий коло. У правій нижній вершині трикутника намалюйте синій коло, а в лівій - червоний. Жовтий, синій і червоний є основними кольорами і об'єднані цим трикутником на колірному колі.

3.

Навколо трикутника намалюйте коло, який би проходив через жовтий, синій і червоний круги.

4.

Змішайте однакову кількість жовтої і синьої фарби, щоб отримати зелений колір, і намалюйте зелений круг на лінії між жовтим і синім колами.
{LikeAndRead}

5.

Змішайте однакову кількість синьою і червоною фарби, щоб отримати фіолетовий колір, і намалюйте фіолетовий коло на лінії між синім і червоним колами.

6.

Візьміть однакову кількість червоної і жовтої фарби і змішайте її, щоб отримати помаранчевий колір. Намалюйте помаранчевий коло на лінії між червоним і жовтим колами.

7.

З'єднайте вторинні кольори (зелений, фіолетовий і жовтогарячий) лінією, створюючи ще один, тільки вже перевернутий, рівносторонній трикутник.
{/LikeAndRead}