Як зробити квіти з глини


Ліплення з глини може бути розслаблюючим і цікавим хобі або навіть хорошим бізнесом. Вироби з глини також можуть бути непоганим подарунком. На глину добре наноситься фарба і з глини дуже зручно ліпити. За допомогою даної статті ви навчитеся користуватися перевагами цього практичного художнього матеріалу для створення прекрасних глиняних квітів для дому або офісу.

1.


Визначтеся, який вид глини ви б хотіли використовувати. Існують різні види глини для різних видів робіт. Якщо ви збираєтеся обпалювати глину в печі, тоді вам потрібна вогнетривка глина. З масляної глиною дуже легко працювати і її можна використовувати кілька разів, але вона не твердне навіть після закінчення тривалого відрізка часу. Полімерну глину дуже часто використовує люди, що захоплюються ліпленням вдома, так як вона твердне при відносно низькій температурі. Всі ці види глини можна придбати в магазині керамічних виробів або магазині для художників.

2.


Щоб почати, відламайте шматок глини. Скачайте його між долонями в циліндр довжиною 15 см., покладіть глину на вощений папір трохи разладьте її великими пальцями. Додайте ще трохи глини. Великими пальцями приєднуйте глину по краях скручений глини. З цієї глини зробіть листя і шипи, залежно від того, які квіти хочете зліпити.

3.

Скачайте круглий шматок глини на вощеного папері і пальцями загорніть її краю вгору, щоб сформувати пелюстки. Маленьким ножем для висікання вигравіюйте серединку глиняного квітки. Вона може бути схожа на середину соняшнику або щось в цьому роді. Якщо хочете, можете скачати дуже тонкі смужки з глини і придавити їх до центру квітки, щоб сформувати тичинки.

4.

Прикріпіть стебло до квітки, удавивши кінчик стебла в нього. Поставте глиняний квітка в піч для затвердіння, потім нанесіть на квітку фарбу і врешті покрийте прозорим лаком. Якщо у вас залишилася глина, то з неї можна зробити циліндр, який стане вазою для квітки.
{/LikeAndRead}