Як змішати фарби, щоб отримати коричневий колір


Дана стаття не що інше, як просте керівництво по змішуванню фарб для отримання коричневого кольору.

1.


Для початку підготуйте чистий листок паперу або полотно, на якому ви будете працювати.

2. Підготуйте два основні кольори, з якими будете працювати: помаранчевий і синій. Крім того, можете підготувати в якості допоміжних квітів червоний, жовтий і, можливо, чорний з білим.

3.


Якщо хочете отримати темно-коричневий колір, використовуйте тільки синій і помаранчевий кольори. Для світло-коричневого кольору попередньо перемішайте невелику кількість білого з синім перш, ніж змішаєте його з помаранчевим.

4.

Поступово починайте додавати синій колір в помаранчевий. Ніколи не робіть навпаки: не додавайте помаранчевий у синій. Якщо слідувати правилам змішування кольорів, слід пам'ятати: легше ввести світлий колір в темний, ніж навпаки. Якщо будете слідувати цьому правилу, ви завжди зможете приготувати гарний колір. В іншому випадку ви провозити цілу вічність.
{LikeAndRead}

5.

Для того, щоб зробити приготований колір більш теплих тонів, змішайте його з такими квітами, як жовтий чи червоний. Додайте синій і зелений, щоб надати йому більш холодний тон.

6.

Продовжуйте змішувати кольори, поки не досягнете бажаного результату. Намагаючись отримати правильну яскравість або насиченість кольору, завжди намагайтеся самі приготувати потрібний відтінок. Щоб фарба світилася завдяки жовтому кольору, перш, ніж додати жовтий в коричневий, змішайте його з білим.
{/LikeAndRead}